Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 1 hónap alatt képes visszaszűk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap alatt képes visszaszűkülni a vagina?

Figyelt kérdés
Például egy szűz lány "tágasságára" ?
2017. dec. 18. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nem babát szültél, a vagina az aktus után percekkel/ órákkal visszaszűkül eredeti méretére (6-9 cm hosszú).


Kérlek, az aktív szexuális élet megkezdése előtt olvass el egy-két felvilágosító anyagot! :)

2017. dec. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Egy hónap alatt akár még szülés után is visszaáll teljesen. Pedig egy baba feje olyan 10-12 cm széles, szóval nagyon nincs egy kategóriában egy pénisszel.
2017. dec. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Aktus után pár óra, baba után pár hét, és minden a helyén. Nem tudom, ki és mikor kezdte el azt terjeszteni, hogy aki szült gyereket, vagy sokat szeretkezik, az nem lehet szűk, de el kellene ásni valahova. Ha meg akar az ember rajta dolgozni, intim tornázzon.
2017. dec. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a képlet, izom, az meg összehűzodik. Ahogyan a bicepszed sem marad befeszítve. Ahogy előttem is írták, ez a kitágul..... Hagyjuk már.
2017. dec. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt folyamatosan tágul, mint a világegyetem....
2017. dec. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 2 hónap után szexeltem először tegnap, alapból is szűk vagyok, de most...konkrétan úgy éreztem a srác farkát odabent, mintha a kezemben fogtam volna😀 Szóval persze, hamar visszaszűkül, vagyis szerintem adottság kérdése is, hogy kinek mennyire szűk vagy nem szűk.

21L

2017. dec. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Össze is forr! Pengével kell szétvágni!
2017. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!