Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mennyit kell várnotok 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyit kell várnotok 2 orgazmus között?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy nekem fiúként hogy van, viszont kíváncsi vagyok, hogy nektek mennyit kell várni, mielőtt újból ki tudnátok elégülni. Csikló és hüvely szempontjából is kérdezem.

2017. dec. 16. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ujjazás+nyalás közben volt, hogy alig pár máspderc
2017. dec. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem vettem észre magamon várakozási időt.

Sokszor megesik akár szex, akár maszti közben, hogy nem állok le az első orgazmus után, hanem folytatom, és előfordult már, hogy pár másodpercen belül jött a következő.

2017. dec. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg a rózsaszirmaik újra illatosak nem lesznek.
2017. dec. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Néha csak 5-10 másodperc :)

22L

2017. dec. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
"szerencsések" közé tartozom, amint elélvezek onnantól egyáltalán nem érzek semmit, ha pl szex közben ér a dolog onnan már untat az egész és azt várom, hogy mikor lesz vége... full semmit nem érzek! Pár óra szünet kell, hogy újra kedvet tudjanak hozzá hozni nekem hogy egyáltalán belekezdjek mégegy menetbe
2017. dec. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
4-5 perc kb
2017. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!