Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy barátnőmnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy barátnőmnek ne legyen olyan gyorsan orgazmusa?

Figyelt kérdés
Barátnőm mindig gyorsan elélvez. Már nagyon unom. Nem akarom, hogy előbb menjen el, mint én. Mondtam neki, hogy próbálja visszatartani, egy ideig ment is, de így is előbb élvezett el.
2017. dec. 20. 01:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Érd el nála a multiorgazmust
2017. dec. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hogy örülnél vazze...

Ha lenne egy kis agyad, akkor nem a barátnőd orgazmusát akarnád meggátolni, hanem a sajátotad siettetnéd, pl hosszabb előjátékal.

Vagy esetleg a végén elégítsen ki a csaj szájjal, kézzel, és pl élvezhetnél a mellére, arcára, ahova jól esik...

2017. dec. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit zavar téged hogy előbb megy el :D
2017. dec. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gyakrabban váltsatok pózt.
2017. dec. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Béla. A Király. ***** válasza:
100%
Képzeld, az én nőm is előbb élvez el. De összehangoljuk a végét, általában sikerül egyszerre elélveznünk, bár lehet nekem az az első azon alkalomkor, de neki már 4-5.
2017. dec. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor unnád igazán haver ha nehezen élvezne el, vagy egyáltalán nem.
2017. dec. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ideális esetben a nő megy el előbb.

Te lankadt cerkával már nem tudod folytatni, de őt nem gátolja meg semmi abban, hogy “bevárjon” téged.

Ne legyél önző s**fej.

2017. dec. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez azt jelenti hogy jól csinálod

Vagy a péniszed van jó helyen.

És aki jót érez az nehezen tudja vissza tartani. Inkább örülj neki.

Vagy csináld szarúl és akkor tuti nem fog el élvezni hamarabb. De lehet h később se.

23N

2017. dec. 20. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
és ez miért zavar Téged???
2017. dec. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a szpást, mert mindig persenéses lesz. Mellére elmenni? Hát ez undorító! Az elején még én is örültem, mert az előző barátnőm soha nem ment el. Illetve de. 5 év alatt egyszer, akkor js biztos a szeretőjére gondolt. Szóval érdekes volt, hogy vannak nők, akik képesek elmenni tőlem, de most már ezt is unom.
2017. dec. 20. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!