Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, Szeretitek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Szeretitek ha a párotok a ti jelenlétetekben meztelenül tevékenykedik otthon (házimunka, olvasás, internetezés, minden ami hétköznapi)?

Figyelt kérdés

2017. dec. 20. 12:34
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
79%

Persze ki ne szeretné látni a kedvesét mesztelenül

33F

2017. dec. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
63%
Mesztelenül😂
2017. dec. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
36%
Én is meztelen vagyok, csak van rajtam ruha. :D Amúgy igen, de most nincsen párom, meg az amúgy is csak a zokninak van. F
2017. dec. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
90%
Persze, hogy jó látni úgy :)
2017. dec. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem eleinte minden pasinak tetszetős.

De aztán szerintem nem fogják tudni kívánni ha mindig pucéran látják a nőjüket. Nem lesz benne izgalom.

23N

2017. dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
80%

#5


És mi a helyzet a naturista/nudista életet követőkkel akik teljesen megtagadják a ruhákat (kivéve amikor kötelező felvenni, de arról számolnak be, hogy számukra ez pont olyan rossz, mint a többi embernek az, ha meztelenül kellene mennie pl. egy tárgyalásra)

2017. dec. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
49%
6. Sose értettem, miért lehet rossz az amibe egyrészt belenevelik az embert és azt szokja meg születésétől, hogy ruhában kell lenni mások előtt. Másrészt pedig ösztönösen nem szívesen mutogatja magát az ember mások előtt meztelenül, ez alap. Akiben ez az ösztön nincs meg (és ők lehetnek kisebbségben), ott ennek valami eléggé furcsa oka lehet, mondjuk őket erre nevelték. De akiket nem nevelnek erre, azoknak honnan jön, annak nagyon furcsa oka lehet, és nem biztos, hogy ezért ez egészséges dolog.
2017. dec. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
90%
Igen, szeretem. Főleg, ha tornázik.
2017. dec. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
#6 snak valahol igaza van!
2017. dec. 20. 15:14
 10/40 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ez más.

Megint más az aki egy ilyen naturalista módon nől fel. Számukra ez a Természetes hogy pucéran vannak. Ennyi.

Lehet h Őket meg az izgatná ha az asszonyt ruhában látnák.

2017. dec. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!