Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb (28-30+), vagy fiatala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb (28-30+), vagy fiatalabb (23-25alatt) nő jobb, tapasztalatotok szerint?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos csak idős nőim voltak,huszonéves vagyok.

Pedig a hamvasságra mindenki vágyik.


Szexuális téren(anális,akármilyen formában) mi a véleményetek srácok?


2017. dec. 21. 00:05
1 2
 1/15 Diavolino44 ***** válasza:
83%

Szexualis igenyekre vagy kivancsi az tenyleg valtozo a szivarvany minden skalaja, fiatalon es idosebben is.

Van aki hamar felfedezi es meri is elni a szexualitasat akar tizen evesen, van aki huszon evek vegere, 3 het udvarlasra van szukseg, hogy egyaltalan meg tud csokolni, mert annyira tavol esik a szemelyisege a szexualitasatol.


Jellemre mindel idosebb annal jobb. Tizen eves es huszon eves hercegnok fingjuk sincs mit akarnak. Ezert sok esetben bunkok, illetve a lec magasabb naluk. 25 folott aki hercegno volt kezdi levetkozni s kb 30 korul ha meg akkor is egyedul van akkor meg atesik a lo tul oldalara. S sok esetben megalazkodik a kapcsolatert, s ha mar ossze tud rakni 2 ertelemes mondatot, akkor az a pasi randi kepes.

2017. dec. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Csak is a hamvas barackok. 30 feletti kismalacok nem kellenek, köszi :)
2017. dec. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Pont ma mondták nekem, "nyugi, nem akar minden pasi seeggbebszni".
2017. dec. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

köszi ez tök logikus válasz volt

hát...csak nekem kizárólag idősebb nők..kicsit unod már amikor idősebb pcikat szedsz fel

a legfiatalabb egyidős volt velem...na mindegy..

nálam amúgy nincs szórakozás az udvarlással,szerintem ezért nem jön össze annyira,fiatalabb

az idpsebb tudja mit akar

szóval én nem fogok egy hercegnőnek megalázkodni meg akármi,ahogy te írod,tökéletesen.

nálam ált. 2-3. alkalommal már van szex,szóval talán emiatt necces,vagy nem találtam ilyen fiatalt mert rossz helyen mozgok,ki tudja...

2017. dec. 21. 00:25
 5/15 A kérdező kommentje:
jah az első hozzászólónak ment a komment
2017. dec. 21. 00:25
 6/15 A kérdező kommentje:

ha alpári akarok lenni,"talán látni,tapasztalni akarok már fiatal anális dolgot..." :D

és de,3. kommentelő,a legtöbb férfi seggbe akar b*szni(najó a magam személyében nyilatkozom :D )

2017. dec. 21. 00:28
 7/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem nem kell hazudni, csak tudni akarom az igazat. Ha ez igaz, akkor ennyi. Nekem nem éri meg ezen görcsölni.
2017. dec. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"3 het udvarlasra van szukseg, hogy egyaltalan meg tud csokolni, mert annyira tavol esik a szemelyisege a szexualitasatol."


Ez baromság. Nem aszexuális az, aki lassabban halad. Én sem csókolóznék 1-2 randi után, kivéve ha hosszabb idő telik el közötte.

2017. dec. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Hát tudod, a fiatal lesz még idősebb, de az idősebb már nem lesz fiatalabb...
2017. dec. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Hát tudod, a fiatal lesz még idősebb, de az idősebb már nem lesz fiatalabb..."


Hát tudod te leszel már hüyébb, de ki tudja...

2017. dec. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!