Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nimfonániás csajjal érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nimfonániás csajjal érdemes összejönni? Vagy csak megkeseríti az ember életét/ kapcsolatát? Tapasztalatok? 24/F

Figyelt kérdés
2017. dec. 23. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanolyan, mint mással lenni, az egyetlen különbség, hogy szexuálisan nem tudsz neki eleget adni. Nekem volt ilyen, én élveztem, mert aki nekem volt, az szexuálisan nagyon jó volt, nem voltak kérdések, nem kellett neki kétszer mondani semmit....
2017. dec. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A nimfomániás és a szexmániás nem ugyanaz. A szexmániással jó lehet összejönni, ha élvezed, hogy a párod állandóan akarja.


A nimfomániás számolatlanul válogatja a partnereit, azzal viszonylag nehéz összejönni, de ha sikerül is, nem fog sokáig tartani, mert neki a mennyiség a lényeg, de boldog sosem lesz tőle.

2017. dec. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem gond hogy mas is levarrja.
2017. dec. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
A nimfománia csak túlzott szexuális vágyat jelent, nem pedig azt, hogy a csaj nem monogám alkat.
2017. dec. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a barátnőm nimfomániás, de amúgy egy okos, szép lány és egyáltalán nem keseríti meg az életemet, mert megtanultam kezelni a helyzetet
2017. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Nimfomán nővel nem tudsz összejönni.

Egyszerűen azért nem, mert a nimfomán hajlam és a párkapcsolat egyáltalán nem összeegyeztethető.

Sokan azt hiszik magukról, hogy nimfománok, pedig csak szeretik a szexet.

A valódi nimfománia, ami nekem van, amivel már egy ideje pszicho dokihoz járok, azt nem szeretnéd. Sem te, sem más.

34/N

2017. dec. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Úgy tudtam, hogy a nimfomániához hozzátartozik, hogy kb sosincs orgazmusuk, és soha sem érzik, hogy kielégültek, de meghalnak a szexért.
2017. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

En csak szexmanias lany vagyok, nem nimfoman. Igy nem beteges kenyszerbol hajkuraszom a dugast :)

21L

2017. dec. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, más a kettő, de én azért is nem tudtam együtt maradni azzal a lánnyal, szerintem mikor én éppen nem tudtam vele találkozni, volt neki más....
2017. dec. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tudsz neki naponta 300 aktust biztosítani?

Úgy, hogy még ez is kevés?

Ez egy betegség, és elég súlyos. Nem hiszem, hogy ilyet akarnál.

2017. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!