Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az ember szerelmes, érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember szerelmes, érdemes belemenni ilyen játszadozásokba?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és hónapokkal ezelőtt elkezdtem "randizni" egy régebbről ismert 28 éves férfival. Eleinte annyira úgy tűnt, hogy egyet akarunk... Most viszont már egyáltalán nem hiszem, hogy ő többet lát bennem egy lánynál, akit kedvére megdughat.

Napokig egy szót se váltunk, a fontossági sorred végén kullogok úgy érzem és messze is lakunk (~140km). Hozzá tartozik, hogy az együtt töltött idő alatt mindig kedves, figyelmes, szex közben sem önző. Kézenfogva sétálgatunk, ölel, puszilgat, de ... amikor hazamegy mégis olyan távolinak érzem. Aztán persze szép lassan újra olyan minden, mint mikor itt van, olyan közeli, mégha távol is van... És van, hogy éjjel, munka után még levezet 2 órát, hogy találkozzunk... de mégsem gondolom, hogy ő komolyan venne. persze ha szóba hozom, akkor azt mondja, hogy most ennyit tud adni. ... Én viszont szeretem. Olyan jó, ha vele lehetek... Érdemes ebben így benne maradni? Vagy talál egy jobbat (ami nem lesz nehéz) és lelécel és nekem mégrosszabb lesz?

(ő elég domináns tipus szex közben én meg inkább az alárendeltek táborát növelem, de azért vannak határaim...)


2017. júl. 16. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez elég emberfüggő. Én például voltam barátság extrákkalban amiben a női fél akart volna egy próbát kapcsolatra én meg mondtam, hogy mivel nincs érzelem felesleges. És idővel se változott volna ez a véleményem így jobb volt befejezni. Most hogy a te helyzetedben a pasi mit érez vagy tud-e változni a hozzáállása azt csak ő tudhatja. 27/F
2017. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha megmondaná, hogy mit akar, nem lenne kérdéses... de sose mondja meg.
2017. júl. 16. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor mondasd meg vele!
2017. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
alapvetően bármiről tudunk beszélni - még a semmiről is :D-, de ez valahogy nem megy.
2017. júl. 16. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!