Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig érdemes titkolni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes titkolni ha szűz az ember? Meg lehet oldani hogy ne kelljen kitérni rá? Vagy úgyis kiderül?

Figyelt kérdés
Nem volt még senkim, kapcsolatom sem, de kinéztem magamnak egy lányt és lehet hogy össze tudok jönni vele mert ő sem zárkózik el. Viszont félek hogy csalódna vagy kiröhögne ha megtudná hogy barátnőm sem volt még, nem hogy szexben részem. Ha magabiztosan viselkedem akkor el lehet erről terelni a figyelmet vagy úgyis kibukik? Érdemes egyáltalán titkolni?

2017. dec. 17. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ hány éves vagy. Ha 22-23 alatt akkor ne titkold.

Vártál az igazira, csak hogy vele elveszthesd.Ez még erény is, csak határozottan add be.


Ha afelett vagy, akkor már húzósabb a helyzet... de egyelőre beszéljünk az 1. esetről :)

2017. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
21F vagyok. :) Köszi!
2017. dec. 17. 21:43
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Hány éves vagy?Ha 25 alatt, akkor szerintem nem ciki. Nyugodtan megmondhatod, csak ne az első randin, hanem amikor már alakul köztetek valami. Ha idősebb vagy, akkor azért neccesebb... nem maga a szüzesség "ciki", hanem a nő ilyenkor tuti elkezd kombinálni, hogy mi lehet az oka, tuti defektes vagy, és kihátrálhat emiatt.
2017. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

közben írtál :)

Ne viccelj, nem kell titkolni, 21 évesen ez bőven belefér.

2017. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Tapasztalat nwlkuli ferfi 2 perc sex 0 technika.. Hat ez egy szerelmes not is elta torit.
2017. dec. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

A primitív k...urvákat lehet.

Más meg örül, hogy nem egy mártogatós hapsit talált.


21 full nem gáz kor még a nők elnyomó százalékánál ha határozottsággal párosul!


Olyan 22-23-24-től kezd egyre nagyobb gondot jelenteni. 23-24 évesen két normális lány szeretett ki belőlem a szűz balf..sság miatt. Egyiknek elmondtam, másiknak hazudtam.

Nem jó egyik sem :( ilyenkor már le kell tudni, különben véged, egyre nagyobb eséllyel.

2017. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Ugyanennyi voltam mikor megtörtént az első.

A lány örült neki mikor elmondtam hogy még nem voltam senkivel. Neki előttem már volt vagy 5 partnere.

Szóval ne aggódj!

2017. dec. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

>Ha magabiztosan viselkedem


A magabiztosság és a titkolózás kizárja egymást. Hogy nevezhetnéd magad magabiztosnak, amikor annyira szégyellsz valamit magadon, hogy eltitkolod? Szerintem nem érdemes titkolni és nem szabad szégyellni. Nem kell ezzel indítani, de ha szóba kerül, nyugodtan mondd el. Aki kiröhög, hogy még nem szexeltél, az egy infantilis gyökér és nem kár érte. Az pedig, hogy nem vagy szűz, egyáltalán nem jelenti azt, hogy jó vagy az ágyban. Ha úgy állsz hozzá, hogy figyelsz a partneredre, képes vagy kommunikálni, alkalmazkodni és átadni magad, akkor úgyis menni fog.

2017. dec. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem tök fölösleges ezzel kezdeni, de ha vmiért rákerül a szó, nem érdemes hazudozni róla. Ha normális a lány és tényleg érdekled, nem fog emiatt kiröhögni vagy kiábrándulni belőled.
2017. dec. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!