Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen állapotban érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen állapotban érdemes menni szüzességelvesztésre, lakásos lányhoz?

Figyelt kérdés

A kérdés, hogy ti recskáztatok előtte, hogy ne 10 másodperces durranás legyen? Közvetlenül előtte? Így nem áll fent annak a veszélye, hogy 1 órát klaffog a félpuha farkamon? Vagy be sem tudok hatolni...

Milyen pózokat javasoltok első körben?

Gondolom 1-2 feles Jager elfér előtte :)

30F A Nagy Nap előtt.

(Valamiért törölték a kérdést legutóbb, nem értem miért)



#szex #szüzesség #prostituált #gazella #lakásoslány #gyémántfenék
2017. dec. 23. 17:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy kicsapod-e előtte vagy nem.

Nem fogod sokáig bírni a piát meg felejtsd el. Egy normálisabb lakásos lány elküld az ajtóból ha piásan mész fel hozzá.


+1 tipp.


Ne úgy indulj el, hogy egy prostihoz mész fel, hanem egy nőhöz.


Azért mert sajnos ezt az életet választotta még nem kell parasztnak lenned vele.

2017. dec. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

aznap verd ki 2x. inni meg ne igyál előtte.


legalábbis én amikor a párommal vagyok és este unatkoztam amikor ő nem volt otthon, akkor utána amikor hazajön és lefekszünk akkor nagyon jól szokott menni. mondanám, hogy ne prostival, de már 30 vagy, úgyis mindegy.


viszont bzdmeg 30 vagy, ne legyél már ekkora gyökér hogy ezen izgulsz. menj át és dugd meg. valószínű annyira nem fogja érdekelni, hogy hogyan teljesítesz, úgyhogy csak magadra gondolj. ha lesz párod akkor elég izgulni, hogy élvezze.

2017. dec. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Én nem verném ki előtte. Lehet egész héten sem.

Előbb lefixálnám hàny menet van az adott időben amit befizetek, azt szenesre élvezném magamat a lányban.

2017. dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy mentem, hogy kb. 5 napig nem vertem ki, de igy is 30 percig bírtam. Nekem a csaj azt mondta, hogy sokkal gyakoribb a szüzeknél, hogy nehezen mennek el mint hogy hamar, persze lehet csak engem akart nyugtatni...

Alkoholt ne igyál, én is nagyon szocfób vagyok, de az igenyesebb lányok emiatt elkűldhetnek és gondolom igényesebhez mész. (Privibe linkeld már, hogy kihez)

2017. dec. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%

Én a helyedben felszednék egy nőt a netről.

Més sosem voltam prostinál, de nem hinném hogy olyan nagy dolog lenne, gondolom a lehető leghamarabb kivág, és még nem biztos hogy jó pofát is vág hozzá.

Ha viszont felszedsz valakit, az még a férfiasságodat is növeli, hisz nem pénzért van veled.

És annyiszor dugod meg ahányszor akarod...

Tudom, nem egyszerű, de mindig vannak csúnyácskák, akiket viszonylag egyszerű...

2017. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%

Undorító vagy #5-ös.

Ezt férfiként írom.

2017. dec. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó annyit elárulnék nked, hogy kicsit okosabb legyél, hogy a társ és szexpartner kereső oldalakon leledző nőstények 90% prosti. Csak ezt így nem lehet oda kiírni.

A nőknek nincs szüksége internetre ahhoz, hogy szexet találjanak.

És a nyíltan prostis oldalakon is rengeteg a csúnya nő, megis óriási kereslet van rájuk, ugyanazon az áron.

Csak kicsit beválalósabbnak kell lenniük, s ennyi.


Amúgy ez is segíthet pszichológiailag a kérdezőnek, amig nem szexelt kizart hogy felszedjen valakit.

30 éves. Ha lenne kevés esélye is már élt volna vele...

2017. dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2%

Kifejtenéd hogy miért vagyok undorító?

Ha nem vagy retardált, annyi nőt lehet felszedni ami még sok is.

Nekem valahogy sikerült.

És nem fizetek nekik.

Ja, ahoz nem itt kéne siránkozni??

2017. dec. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Bemásolom a miértre a választ.

Ha további magyarázatot igényel ezek után, akkor felesleges lenne leírnom úgy se menne át.


"És annyiszor dugod meg ahányszor akarod...

Tudom, nem egyszerű, de mindig vannak csúnyácskák, akiket viszonylag egyszerű...

"

2017. dec. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

A nőkkel nekem nincs is kifejezetten problémám... a gond az elmémben létezik. Erősen szorongok már emiatt. Sok gondom volt régebben, amit már megoldottam. Sokáig kerestem a tökéletes nőt, aztán mikor nem találtam, már késő volt. A lányok egy idő után tényleg nem tolerálják a szűz szorongó felnőtt kisfiúkat. 25 felett meg véged van kb. Sok ismerkedés a nőkkel emiatt hiúsult meg.


A szórakozóhelyes, netes csajozásra nekem nincs időm és önbizalmam még jelenleg. Minden időmet leköti a munka és a saját vállalkozás. Majd ha megoldom a dolgokat, akkor nyomom a netes társteresőt. Ismerőseimnek elég jól megy. Kapcsolat nem sok lett, de van sok aranyos lány aki úgyszint nem talál partnert mert már nincs lehetősége. Nem csak prostik vannak :)


Viszont teljesen kizárt, hogy ezt szűzként előadjam :D így nem lehet csajozni és kész. Egy részeg, nekem nem szimpatikus, nyomulós csajjal meg nem fogok lefeküdni. Csak hogy dugjak. Képtelen lennék rá... akkor már inkább egy steril környezetben egy prosti, aki józan és még be is jön.

2017. dec. 23. 18:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!