Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen állapotban érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen állapotban érdemes menni szüzességelvesztésre, lakásos lányhoz?

Figyelt kérdés

A kérdés, hogy ti recskáztatok előtte, hogy ne 10 másodperces durranás legyen? Közvetlenül előtte? Így nem áll fent annak a veszélye, hogy 1 órát klaffog a félpuha farkamon? Vagy be sem tudok hatolni...

Milyen pózokat javasoltok első körben?

Gondolom 1-2 feles Jager elfér előtte :)

30F A Nagy Nap előtt.

(Valamiért törölték a kérdést legutóbb, nem értem miért)



#szex #szüzesség #prostituált #gazella #lakásoslány #gyémántfenék
2017. dec. 23. 17:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%
De én attól szoronganék a helyedben hogy elkapok valami komoly emléket abban a fene nagy steril környezetben...
2017. dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
51%

11. Látszik, hogy semmit nem tudsz a temáról.


Én már a 7. tényleg igényes lakásosnál voltam, kitől ha akarom az eü. igazolását is elkérhetem, mikor már elegem lett hogy csak prostik jutnak, bántotta a büszkeségem...

Felszettem egy szórakozóhelyes könnyű préda csajt, neki nen kellett fizetnem, de úgy tűnik masnak is könnyű préda volt mert elkaptam valamit.

Szerencsére csak egy könnyen kezelhető gombát, de ez csak szerencse volt...

2017. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Olyan csajokat nézek akiknél van STD szűrés papír. Csak gumival, orált/csókot nem kérek, nyalni sem fogok.


Az nyugtat meg, hogy több lány ismerősöm is mesélt a részeg kalandjairól. A gumi gyakran lekerül, vagy "nem szükséges, úgy is szedek gyógyszert". Elképesztő, hogy cserélgetik a fuck buddykat, friendzoneolt pasikat... miközben gumi nélkül kúrnak.

Haver már harmadik hónapja szenved valami prosztatagyulladásos cucctól.

Ezek a részeg bulis, Tinderes csajok állítom ezerszer több kórt terjesztenek, mint az STD szűrt prostik óvintézkedésekkel.


Na nekem ezért nem megy az egyéjszakás... a hivatásos is csak egy pszichológiai betegség leküzdéséhez kell, amit férfi vén szüzességnek hívnak.

2017. dec. 23. 18:48
 14/21 A kérdező kommentje:

Egyébként az sem érdekel ha eljátsza. Sőt játssza is el :D

Ezért fizetem. Nem a férfiasságomat kell rendbehozni, hanem az agyamat.

2017. dec. 23. 18:54
 15/21 anonim ***** válasza:
39%

Nem vitázom.

De azért mert mutat valami kamu orvosi igazolást, és te ezt benyeled az már a te dolgod.

Vagy személyi igazolványt is kérsz mellé?

Vagy netán fényképes az orvosi igazolás?

Akin naponta 10-15 kuncsaft végigmegy, én bottal sem piszkálnám meg...

2017. dec. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Vannak drágább, igényesebb lányok, akik kizárt hogy 10-15 vendéget vállaljanak/nap.

Valaki 1 óra alatt nem is vállal... 10-15 órát ebből nem is lehet igényesen vállalni. '

Ezer féle prosti van, ezer féle minőségben.

Fodrászból is van Biohair ahol elcseszik a hajad 5 perc futószalagos melóval, meg vannak igényes barber shopok 3x annyiért.

Már régóta figyelem a piacot, remélem szerencsém lesz. Ha nem akkor újra próbálkozok.


Amit gumival is el lehet kapni, azt bárkitől elkapod... a csajok nagyrésze HPV-s amúgy is...

2017. dec. 23. 19:11
 17/21 A kérdező kommentje:

Megkockáztatom én amúgy jobban félek a kapcsolattól ilyen téren :/ tudom ez beteges, de elég sok lányt ismerek ténylég és tudom a sztorikat miket művelnek két komoly kapcsolat között.

Sokan soha nem voltak STD szűrésen és simán lehet lefertőzték az összes partnerüket. Gumi nélkül...


Na ennyit a komoly kapcsolat biztonságáról..

2017. dec. 23. 19:13
 18/21 anonim válasza:
Na túl vagy rajta? Miért nem keresel egy szűz lányt?
2017. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Szűz lányt? Ne viccelj már :D


16 évesek közt sem találni már.

Egyébként a egyik lány akivel találkoztam régen és "elvileg" szerelmesek voltunk... pont ezért szakított. Nem akarta, hogy egy szűz férfi vezesse be az örömök világába.

Ez is csak akkor derült ki miután elmondtam. Szűz lányoktól mentsen meg az ég... :D


Majd megyek, elintézem valamikor a hetekben.

2017. dec. 26. 17:20
 20/21 anonim ***** válasza:
Majd írd le milyen volt.
2017. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!