Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is én vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is én vagyok ebben a történetben az egyetlen rossz?

Figyelt kérdés

Szakítottam a párommal, egy másik férfi miatt. De igazából sok más problémánk is volt már. Ez a férfi keresett folyton egész addig amíg le nem feküdtünk utána azt mondta lassítsunk, még nem tudja mit akar, az exével is nehéz a szakítás. Aztán újra és újra megkeresett és eljátszottuk ezt, és minden alkalommal kb. az volt, hogy jobb ha csak barátok maradunk. Sokadig alkalommal már lemondtam róla, hogy lehet ebből valami, és utána nem sokkal volt egy egy éjszakás kalandom. A baj az hogy ennek a pasinak a haverjával. Ő nem akart semmi komolyat és én sem, le is zártam magamban ezt az egészet. Most viszont megint felkeresett, megint azt akarta, hogy legyen valami. Én meg mindent bevallottam neki. Azt mondta hatalmasat csalódott bennem, és az én hibámból most már biztos nem lehet ebből kapcsolat.

Most oké, hogy én is eléggé elkurvultam, de csak az én hibám lenne az egész?

23N


2017. dec. 24. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ő ilyen töketlen volt, hogy egy csomó ideig csak húzta az agyad, de nem volt biztos magában, akkor nem csak a te hibád. Ő volt az aki nem volt hajlandó normális lépéseket tenni. Iővel jó, hogy ráunsz erre, és keresel mást. Innentől kezdve nem, nem csak a te hibád. Nyilván nem olyan jó az, hogy egyszerre ülsz két lovon, de ha akar tőled valamit akkor tegye oda magát, és ne téged hibáztasson azért, mert nem vársz rá a világ végéig.
2017. dec. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Ugyanannyira mind3an 24f
2017. dec. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első pasid egy kretén aki sutyerák te meg szexnek élsz az uj manus is a haverja csajàval szexel ezért nincsenek barátaim:D

Nőim se sajna

2017. dec. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ramone ***** válasza:
29%
Az egyetlen hiba ebben a sztoriban hogy buta és egyszerű vagy mint egy faèk... Gyujtok érted is majd egy gyertyát :/
2017. dec. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te hibád. Ha ő nem tudott dönteni mert bal**sz akkor ne várja el tőled, hogy csak rá várjál. Ezt engedd el.
2017. dec. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%

A pasi balfsz.

Te meg egy szét k..rt ribizli vagy

No probléma

Mindig lesznek pasik akik az ilyen könnyenkapható olcsó luvnyákat keresik

Boldog Karit 23N

2017. dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a legrosszabb.
2017. dec. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Itt az van,hogy "könnyű Katát táncba vinni,ha Ő is akarja "Én 26 évesen nagy valóban biztosan nem veszem be ezt a dumát.Megdug egyszer,jó,mert akarom őt,de a második szeretkezésből biztosan nem lett volna semmi ég nem tisztázzuk teljesen a dolgokat.

Te most egy ürítő,búfelejtő vagy.

Nem kurvultál el,csak átbsztak.

2017. dec. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Hát, inkább a legbutuskább, hogy nem vetted észre, hogy ágytartozéknak kellesz,
2017. dec. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!