Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a történetben most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a történetben most tényleg én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

A párom anno évekig eltartotta az exét. Nekem sokszor panaszkodott erre (már a szakításunk után), hogy nem szereti, ha lehúzzák, nem fog eltartani senkit.

Amikor összejött velem, akkor költözött el a szüleitől először, egyből külföldre. 1 év távkapcsolat után én is.

3 hónapot dolgozott, majd kitalálta, inkább visszamegy tanulni. Már volt egy szakmája meg egy diplomája, de egyikben sem akart dolgozni, inkább még egy szakmát kitanul, ami 3 év.

Ebből a 3 évből majdnem 2 évig én tartottam el, amivel nem lett volna gond, csakhogy az én tanulmányaim csúsztak. (Napi 10 órát dolgoztam, volt, hogy 9 napot zsinórban meg ilyenek). Közben finanszíroztam neki extra dolgokat is, mert hát mégiscsak a párom, kinek, ha nem neki, és ki hogyha nem én.

Most utolsó éves, nyáron fog végezni valószínűleg.

Most már dolgozik iskola mellett, én meg csinálom az egyetemet munka mellett, mondhatni, minden rózsaszín.

Csakhogy az exe hozzáment az egyik barátjához, aki ugyanitt lakik kint, így többet hallunk róla. Egyidejűleg jöttünk ki, én azóta megcsináltam a nyelvvizsgát, több munkakörben szereztem tapasztalatot, vannak éveim (ha nem is zsinórban egy helyről), elkezdtem az egyetemet, addig őt eltartották, kellő nyelvtudása sincs, egy napot nem dolgozott. De olyan életszínvonalon él, amilyenen én nem fogok soha.

És itt jön a csavar: a párom nyártól ugyanannyit fog keresni, mint az ő párja. És még az ex talált magának egy másik balekot, aki eltartja, én hiába tartottam el a párom anno, ugyanúgy munka mellett csinálhatom tovább a sulit, és majd az lesz az enyém, amit megkeresek, ha elvégzem az egyetemet, mert ő nem tart el nőt, tanult az exéből.

Nos, ez az ex engem tavaly kiosztott, nem szégyellem-e, hogy felhántorgatom a páromnak, hogy nem akarok 20 éves nőként eltartani egy 27 éves diplomás férfit, miközben a saját tanulmányaim parkolópályán vannak. Mert szerinte milyen aljas, hogy én a készbe akarok beleülni, miért nem vagyok képes egy kevés áldozatra, milyen lusta vagyok....

Azóta fújok rá, nem is nagyon beszélünk. Viszont egyben nagyon szomorú is vagyok, hogy én tényleg igyekszem, aki semmit nem tett le az asztalra, az kioszt, és mindenki vele ért egyet.

A páromnak hamarosan meglesz a szakmája, nekem meg ment 2 év az életemből a kukába.


2017. nov. 26. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
A golddigger 3,14csa (prostituált) kiosztja azt aki nem olyan mint ő. Ő a rossz.
2017. nov. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Eleinte nagyon vártam, hogy leteljen az a 3 év, legyen egy kicsit jobb színvonalunk, most már igazából nem várom, mert az nem az én pénzem lesz. Csak azt várom, hogy még idéntől számítva 3 év elteljen, hogy végezzek az alapszakkal, és mehessek dolgozni 8 órába (már ha valaha egyáltalán el bírom végezni)

Olyan, mintha én a semmiért tepernék, míg akinek nulla igykezettel megvan minden, leszól, és kinevet.

2017. nov. 26. 12:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég kemény áldozatot hoztál, amit nem hozna meg mindenki, főleg nem nőként. Vannak esetek, amik felülbírálnak egy döntést, vagy egy elvet az emberben, és szerintem az ilyen múltnak pont ilyennek kéne lennie. Nem az eltartásról van szó, hanem a közös életetek megalapozásáról, és hogy milyen módon veszi ki ebben a részét. Most igazából vissza tudná adni azt, amit te tettél érte. Ez nem eltartás, hanem egy kölcsönös dolog, mert ha te ezt megtetted érte...
2017. nov. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Őszintén szólva én nem maradnék egy ilyen kapcsolatban.


Egy párkapcsolat a kölcsönösségről is szól, nem csak arról, hogy elfogadod a másikat olyannak, amilyen. Az rendben van, hogy TE 2 évet elb*sztál a párod miatt, hogy nektek/neki jobb legyen, de amikor neki kéne ezt tenni, akkor ez le van tojva magasról, mert az exe anno kihasználta? Ez a férfi éretlen, és nem tudott továbblépni az előző kapcsolatából származó sérelmein. Így nem lett volna szabad új kapcsolatba kezdenie. Nem is értem, hogy miért nem látja, hogy Te nem húzod le, hanem pont hogy neked köszönheti, hogy tart valahol...


Ha nem hajlandó most Ő támogatni Téged, igen, anyagilag IS, akkor szakítanék vele a helyedben.

2017. nov. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehet, ha meglesz az állása nyáron, és kézhez kapja a fizetését, máshogy fog állni a dolgokhoz, eldönti, elég a kettőnkre, vagy nyilván én is meglátom, milyen lesz a második szemeszter az egyetemen, hogy megy mellette a munka, tudok-e többet vállalni vagy ennyit se...

Nem azt szeretném, hogy eltartson, csak mondjuk hogy legyen közös kassza, vagy kicsit kiegészíthetné a fizumat, vagy többet tehetne a kajapénzbe...

De akárhányszor felhozom, csak veszekedés a vége.

2017. nov. 26. 12:53
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Az ex nem tudom, mi jogon szol ebbe bele. Torodjon a sajat dolgaval. Ha mindenaron "egy rosszt" akarsz keresni a sztoriban, akkor az kedves parod lesz, aki ugy kihasznal mint annak a rendje, es soha a budos eletben nem latod majd a te aldozatod viszonzasanak meg halovany morzsajat sem, mikozben neked majd meg kell kovetned ot ha vegre hajlando lesz neked venni egy darab csokoladet. De tobbet nem, mert akkor mar rogton eltartatos k-urva leszel, es o okos fiu, tanult az exetol... ja, max eltanulta tole, hogyan legyen olyan mint o...
2017. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon buta vagy.Egy nő ne tartson el egy férfit,ráadásul úgy,hogy semmit nem kaptál,és nem is fogsz cserébe kapni.Kedves párod jól fog keresni,magára fogja költeni a pénzét,csak gratulálni tudok ehhez,jól kihasznál.
2017. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A párod exe honnan tud a ti dolgaiotokról?
2017. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!