Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért, látszik úgy mintha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért, látszik úgy mintha állandóan állna?

Figyelt kérdés
Sziasztok, teljesen mind1 hogy milyen nadrágot vagy alsót veszek fel. Olyan mintha, állna a farkam. Volt, olyan hogy megkérdezték már hogy neked áll a frkad? Farmerban nem annyira vészes. De még ott is látszik.

2017. dec. 24. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
De ez miért baj?
2017. dec. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

lol, pacsizhatnánk haver :D


én egyszer akkor szartam be, mikor hugom megkérdezte, hogy mivan, áll f...od? :DD

2017. dec. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom csak érdekel... Kevés, olyan embert ismerek akinek ilyen mint nekem. Nem mintha nézegetném másnak... Félre ne értsetek, de legalább is a környezetembe kevés ilyen embert ismerek.


2.

Átérzem, de így visszagondolva egész vicces. De, mikkor megkérdezi egy lány azért, elégé ciki... Pedig én aztán nem vagyok szégyenlős, de ilyenkor kicsit kellemetlenül érzem magamat.

2017. dec. 24. 23:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem izgalmas. Én szívesen meglesném áll- e épp :P
2017. dec. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4. Igen?:O Megkérdezhetném a korod? Azért, ha már állna abban biztos lennél.:P Nem szeretem fényezni magamat, de szép méretekkel rendelkezem.:D
2017. dec. 24. 23:07
 6/10 anonim ***** válasza:
XD foleg hogy fiu a 4es
2017. dec. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Fúj ilyet kiírni,magadat nézed?
2017. dec. 25. 01:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolom hús-péniszed van, ami ernyedten se megy össze apróra. Látványos, az biztos. Sok nő nem is tudja, hogy kétféle pénisztípus van, ezért hihetik, hogy kemény a szalámi.
2017. dec. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

huspéniszem van de azért nem látszik ugy mintha állandóan állna

Ez elég életszerütlen

Kamunak tűnik a dolog

2017. dec. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát ha tényleg jó mérettel rendelkezel, és még vérpénisz is van, akkor tűnhet úgy külső szemmel, hogy mindig dudorodik a csomag :D szerencsére nekem vérpéniszem van, így nem feltűnő a nagy méret, de sokat rakoncátlankodik :D :D :D
2017. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!