Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak nagyon kevés nő ért ahhoz, hogyan is készítsen izgató pucér képet magáról?

Figyelt kérdés
Pl engem nagyon izgatnakaz egész alakos meztelen fotók hátulról, ha falnak támaszkodik, oldalról, ha egyik térdét felhúzza és közben magassarkúban van persze. Akkor az is, ha széken ül meztelen, háttal a kamerának vagy guggol rajta és a lábai oldalra ki vannak feszülve. Vagy, ha talpakról készítenek képet, totál béna szögben kapják le, nem alulnézetből és szemből, nem ágaskodnak, hogy hátulnézetből a sarkukat lehessen szépen látni és a talpak egy részét is így, nem teszik rá egyik lábfejüket a másikra és elölnézetből kicsit távolabb lekapják, hanem idióta szögeket használnak és nem éles a kép. Hol találok ilyen oldalt, ahol profi módon művészi fotók készülnek a meztelen női testről? :)
2017. dec. 25. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Mert magukról nehéz. De ha mással csináltatják akkor könnyebb megbeszélni a beállításokat.

Ezt tapasztalatból mondom. F.

2017. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem a nők nem értenek a fotózáshoz, hanem a te igényeid vannak kissé elszállva a témában.

Egy átlag férfi annak is örül, ha kap egy szimpla pucér képet a kedveséről...

2017. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fruzs33 ***** válasza:
79%

Vannak olyan lányok,akik nem szeretnek képet küldeni,mert ez olyan személyes dolog.

De hogyha küldenek,nem hogy örülnél neki.

Mint mondta az előttem szóló,elég nagyok az igényeid,talán visszakéne belőle venni.

2017. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

Nem minden ember született fotós.

Ha igényes, jól beállított fotót akarsz a nődről, akkor fotózd le te, ha olyan nagy spíler vagy, esetleg fizess meg egy profit.

Ha egy nő pucér képet küld magáról, és te azon vagy kiakadva, hogy nem tökéletes a beállítás, a fény, meg a tökömtudja, akkor van egy rossz hírem...

2017. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Magának nehéz jó képet készíteni.Én nem küldenék másoknak,de próbálkoztam képek készítésével.Nem tom fiúknak milyen a jó női akt,de szerintem olyan jobb ahol a lényeges dolgok nem látszanak ,csak maga a női test szépsége,de lehet hogy rosszul gondolom.Na azt akartam írni,hogy úgy próbáltam, hogy oldalról kutya pózban,fejem elfordítva.Mindig sietnem kellett mert 10 másodpercem volt gyorsan felvenni a pózt,rohangáltam össze-vissza:)Az eredmény végül is nem lett rossz,olyan sejtelmes.
2017. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

,,Vagy, ha talpakról készítenek képet, totál béna szögben kapják le, nem alulnézetből és szemből, nem ágaskodnak, hogy hátulnézetből a sarkukat lehessen szépen látni és a talpak egy részét is így, nem teszik rá egyik lábfejüket a másikra és elölnézetből kicsit távolabb lekapják, hanem idióta szögeket használnak és nem éles a kép."


Mint lábfetisiszta, ugyanezt szoktam tapasztalni. Ilyenkor instruálni kell őket, hogy mit hogyan, csak vigyázz, ne ess túlzásba, mert elmegy a kedvük a képküldéstől. Tudom, tapasztaltam.

2017. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert az okos nők nem készítenek, magukról pucér fényképet.

Pláne, nem teszik azt nyilvánosan elérhetővé.


Javaslom művészi aktfotósok képeit, albumait, ha a női test érdekel (melyik egészséges, egyedülálló fiatal férfit ne érdekelné). Viszont a nett tele van szeméttel...

Ismert festők akt képeit is ajánlom (pl. Csók István).


Mondjuk, nem mindegy, művészi (fekete-fehér), vagy színes és erotikus fényképek érdekelnek.


Egy oldal, amit idén találtam véletlenül.: [link]

De pl. az X-Art-os képeket is tudom ajánlani férfiaknak. Ezek kicsit igényesebb, de erotikus, azaz egyáltalán nem művészi igényű oldalak.

2017. dec. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert nehéz saját magadról tökéletes képet készíteni otthon.
2017. dec. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Saját magunkról nehéz jó képet csinálni, mert korlátozva van, ahogy tartani lehet a telefont. Szelfi se olyan, mint egy rendes portré. A szelfi-állvány kicsit segít, de akkor is a fényképező tartásával vagy elfoglalva.

A saját képek többsége telefonnal készül, amivel nem lehet olyan képeket csinálni, mint fényképezőgéppel. Nagy a látószög, közeliképeken torzít.

Szeretem követni a testem alakulását, de a legjobb képeket a nagybátyám készítte rólam. Profi gépe van és ért a fotózáshoz. Benne megbízom és el tudom engedni magam előtte.

2017. dec. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!