Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az izgatóbb egy férfinek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az izgatóbb egy férfinek? Ha tangában megyek masszázsra hozzá vagy ha frissen borotvált pucér puncival fekszem fel az ágyra? Előzmény: ismerős, szerelem, reménytelen, szanalmas tudom de azért megyek hogy addig is érintsen mert szeretem

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 11:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Inkább tangában, ami a megfelelő pillanatban lekerül.
2017. okt. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%
Személy szerint engem tangában mivel a második opció azért nem izgatna mert nem szeretem a frissen borotvált puncit, inkább a szőröset. :)
2017. okt. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Shanyika82 ***** válasza:
47%
tangában, de amikor felfeküdtél, vedd le ! :D
2017. okt. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%
ez attól is függhet, milyen masszázs... engem mindkettő izgat, főleg, ha a tanga alatt csupasz :D!
2017. okt. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ne kínozd magad!
2017. okt. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Egy szalonban dolgozik mint svédmasszőr. Más tippeket is szívesen fogadok hogy csábíthatnám el. Elég félénk vagyok. De tetszeni szeretnek neki. Parfüm legyen rajtam? Eltakarjam a mellem vagy inkább megmutassam ?
2017. okt. 26. 11:36
 7/21 anonim ***** válasza:
29%
kérdés, hogy mit szeretnél elérni???
2017. okt. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ne kínozzam de szeretem!! Mas módja nem nagyon van hogy hozzámérjen.

A tangát ha felfekszem és leveszem azt nem merném az azert furcsa lenne.

Milyen tangaban menjek? Átlátszó? Mondjuk úgy is csak hátulról lát. Vagy olyan ami csak csík tanga? Milyen színű lenne jó? Fekete piros fehér rózsaszín testszínű?

A tangát majd ő húzogatja vagy nekem kell masszázs közben?hogy a derekam masszírozni tudja vagy a tangan keresztul masszírozza?

2017. okt. 26. 11:41
 9/21 A kérdező kommentje:

Mit szeretnék elérni? Hat nyilván legféltettebb vágyam hogy belémszeressen viszonzza érzéseim, azonban tisztában vagyok azzal, hogy ez szinte lehetetlen? ( de ha van tippetek írjátok hogy érjem el)

Így a reálisabbnak elérhetőbbnek tűnő célom, hogy szexuálisan megmozgassam a fantáziáját aztan ki tudja....bármi lehetne

2017. okt. 26. 11:54
 10/21 anonim ***** válasza:
46%
lehet célszerűbb lenne inkább meztelenül, mert úggyis útban lesz neki, félre fogja húzni. aztán esetleg kicsit tedd szét a lábad, meg hát nem kell olyan óvatosan felfeküdni, hadd lásson belőled minél többet!
2017. okt. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!