Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés pumciba dugni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés pumciba dugni?

Figyelt kérdés
Én még nem tapasztaltam szűz vagyok,de kiváncsi vagyok rá...kivűlről ilyen lazának puhának tűnik..

2017. dec. 26. 21:57
 1/4 A kérdező kommentje:
*punci
2017. dec. 26. 21:58
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Jó!
2017. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A redőkön mozog a makk. Érezni azokat a speciális redőket, az evolúció azért rakta oda őket, mert azok hatásosabbá teszik az érzést.


A hüvely valójában csak lehetséges üreg, minthogy az elülső és hátsó falak harántredőket alkotnak, melyek egymáshoz igen közeli helyzetben vannak. A nem szült nőknél a hüvely falai erőteljesek és gazdagon redőzöttek. Szülés után a hüvelyfalak többé-kevésbé kisimulnak, hogy bizonyos idő múlva visszanyerjék szilárdságukat, különösen olyan nőknél, akik többször szültek.

2017. dec. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ő ilyenre gondolt, hogy meleg, sikamlós, puha. :D Enyhén húzódik a farkadon a bőrrel együtt, akkor a legjobb.
2017. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!