Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek mitől lesz szép?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mitől lesz szép?

Figyelt kérdés
Nektek mitől lesz szép egy férfiasság odalent? Hosszától, vastagságától, erességétől, szőrzettől?
2017. dec. 27. 18:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Nem lány vagyok, de szerintem a többség azt fogja írni, hogy az ember kinézete is számít. Mert ha a csávó úgy néz ki mint akit egy 5 tonnás macska hányt oda akkor a bránere sem fog bejönni nekik.
2017. dec. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Ha bejön a gazdája akkor bejön a farka is. Ha nem akkor nem
2017. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
60%

Miért kellene szépnek lennie egy phasznak?

Szerintem látványra semmi szép nincs benne.

2017. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ezt nem lehet megmagyarázni. Ha jó a gazdája, jó az is. :D
2017. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
56%

.. a várható unalmas képmutató válaszok arrol, hogy a “gazda” számít:)


Kérdező, ennél trükkösebben kell feltenni egy ilyen kérdést ha érdemi választ akarsz lanyoktol. Ezt könnyen kikerulik

2017. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 K.L.Kiss ***** válasza:
89%
Akárhogyan kerülgetjük is az egyenes választ, vannak szép, szebb, gusztusosabb péniszek és kicsit kevésbé szépek. Ez éppen úgy, ahogy a test más részeinek szépsége, kevéssé a mérettől függ és mint a szépség fogalma maga, nehezen meghatározható, de létezik.
2017. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%
Egyrészt igaz az, hogy fontos, hogy a gazdája is tetsszen, mert csak a pénisze miatt nem szeretek meg valakit. De tetszik, hogy ha arányos, eres és egészségesnek néz ki.
2018. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
Az ismerkedést nem a phasszal kezdem. Mire eljutunk odáig, hogy megnézném, már oda meg vissza vagyok a férfiért, és nem érdekel, hogy milyen a pénisze.
2018. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%
Ezt szavakkal nem lehet kifejezni. Küldesz egy képet és megmondom.
2018. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
13%

Alex C

Miért kerülnék ki?

2018. febr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!