Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek mitől lesz szép?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mitől lesz szép?

Figyelt kérdés
Nektek mitől lesz szép egy férfiasság odalent? Hosszától, vastagságától, erességétől, szőrzettől?
2017. dec. 27. 18:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
83%

Nyilván a pasiba szeretek bele, de attól még látom, hogy esztétikus-e a farka.

Nekem a legszebb az egyenes, vastag, hosszú, metélt farok. Csupaszan. És a páromé pont ilyen.

2019. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ha felfele ívelő, közepesnél kicsit nagyobb (kb 18 cm), a makk arányos a hímvesszővel, az előbőr elfedi a makkot, csillog a sok előváladéktól ami le is cseppen róla, közepesen eres, kb 3-4 kisebb nagyobb erecskével, viszonylag nagy, feszes, érzékeny herék, es persze csupasz az egész.

19L

2019. júl. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
54%

22-es én vagyok az embered, annyi problémával, hogy nekem lefelé hajlik, de csak minimálisan.


24/F

2019. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a péniszemre minden lány mondja állandóan, hogy úr isten, ilyen szépet még soha nem látott. Én meg nem értem sose hogy miért, nem is túl nagy, ugyanakkor nem is túl kicsi szerintem, 15 centi. És ezt nekik is elmondom. De ennek ellenére is sokszor megkapom, hogy olyan szép farkam van.
2019. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
64%
A farok nem nézegetésre való, hanem szexre. Ha jól ki tudja vele elégíteni a pasi a nőt, akkor a farok kinézete baromira lényegtelen.
2019. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
70%
Semmitől. Szerintem mindegyik ronda. 19L
2019. okt. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!