Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a vastagság vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a vastagság vagy a hossz a lényegesebb?

Figyelt kérdés
A volt barátnőm azért szakított velem, mert talált egy hosszabb péniszű srácot. Nekem 17, 5 cm hosszú és 5 cm vastag a péniszem. Az exem eldicsekedett, hogy az új srácnak pár centivel hosszabb, de jóval vékonyabb, mint nekem. Érdekelne, hogy az itteni lányok szerint a hossz vagy a vastagság számít.
2017. dec. 29. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1,Nem azért szakított.

Ezzel ne is sajnáltasd magad itt.

Vagy nem működött a kommunikáció, vagy nem illetetek össze szexuálisan, vagy nem figyeltél rá eléggé és ezért érzelmileg frusztrált volt, stb millió ok lehet, a péniszméret nem ok,kivéve ha 5 centi álva..

2,Egy átlagos nő hüvelyhossza 14-16 cm, afelett már fájdalmas a szex, jobban kell vigyázni, bizonyos pózok nem mennek

3,A 2-ből kiindulva a vastagság a lényeg..

2017. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
#1 te olyan kib.szott okos vagy én régen kineveztelek volna szexuál pszichológusnak...
2017. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#1 tényleg szeretné azt hinni, hogy a dolgok mindig így működnek, de látszik, hogy férfi vagy.


Nekem a hossz és a vastagság is fontos, a 17 centi hosszúnak számít, szóval biztos nem a farkad miatt szakított veled.

2017. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem is elhagytak amikor 15cm volt és vékony is 20évesen pedig sziszegett hátulról,egy hosszúfarkúért.Aztán sok év múlva keresett rákérdeztem melyik volt a legnagyobb 22-24cm mutatott a levegőbe,tövig?tövig.Hosszabb lettem elértem a 19-20cm mélységet és mondta is jöhetne még 2-3centi.Bár fogta a punciját és mondta nagyon jól b*szol.Azóta is csak a mélypuncijú nőket csodálom.Nem fáj az ilyennel a szex.Ilyenbe vagyok szerelmes örökre.
2017. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elolvasol mindent a Jelqing-ről fordítóval.Kimész a fürdőszobába bekened testápolóval és elvégzed a fejést.Pár hét/hónap múlva 1-2-3 centivel hosszabb lesz ha jól csinálod.Más mit mond kit érdekel.
2017. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a vastagság.
2017. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#1 Nem volt semmi gond a kommunikációval, nagyon odafigyeltem rá, az ágyban is ő volt az első, és csak arra tudok gondolni, hogy a hossz kellett neki.

A furcsa, hogy nagy csípőjű lányról van szó, de mégis eléggé szűk volt. Nagyon sokszor kellemetlennek érezte, és fájt neki, ezért nem értem, hogy miért váltott hosszabbra.

Köszönöm a válaszokat.

2017. dec. 29. 17:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Vastagság.
2017. dec. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!