Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tul hihetetlen, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tul hihetetlen, hogy egy ferfi igy udvarol egy csajnak, aki tetszik neki?

Figyelt kérdés
Egy bulin megismerkedtem egy sraccal (akit elozoleg mar latasbol ismertem), eloszor megkerdezte a sractol, amelyikkel ott beszelgettem, hogy a baratnoje vagyok-e; amire o mondja, hogy nem. Erre ra 5 percre mar bokolgatott, meg mondogatta a sracnak, hogy nehogy elszalaszt egy ilyen csajt, mint en, mert keves ilyen van. Majd ott hulyeskedik velem, enekelget nekem, folyton a nevemet mondja, viccelodik, dicsergeti a ruhamat, burkoltam azt sugallja, hogy szepnek tart, mikozben folyton az arcomat nezi, olelgett; majd ra 2 honapra folytatja ugyanezt a bokolast...
2011. júl. 6. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy kanos, vagy tényleg tetszel neki.
2011. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tobb, mint 2 honapon keresztul kanos lenne? Amugy 30 eves a "srac", de gondolkodasba fiatalos... Tobbszor is rajtakaptam, hogy megbamult, pl mikor egyberuha volt rajtam, lattam, hogy lentrol felefele megnezett. Illetve ha ugy hozza a sors, hogy velem szemeb ul, folyton azon kapom rajta, hogy bamul.
2011. júl. 6. 12:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy csak téged, és nem minden csinos lányt?
2011. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lett volna eselye, hogy egy masik csajnak is udvarolgasson, mert o allt es telefonalt a csaj meg vagy 3x elmemt mellette es mindig megerintette a srac derekat, a srac ranezett, es tobb semmi, mintha semmi nem is tortent volna. Odajott hozzam es nekem udvarolgatott. Aztan ra 2 honaora megint jott ezzel a kerdessel, hogy a baratnoje vagyok-e a fent emlitett sracnak (mivel megint ultunk es beszelgettunk), amire mondtam, hogy nem es nem is leszek; erre o megint elkezdett velem viccelodni, majd megemlitette ezt a dolgot, ami ezen a bulin tortent, mondvan, hogy probaltak engem fuzogetni; majd megint kaptam egy bokot, hogy buknak ram a pasik, csak nem tudja meg, hogy miert... Ezen a rendezvenyen is legtobbszor egyedul allt ott, egyszer lattam egy csaj mellett, akkor is csak beszelgetett a csajjal, se mosoly, se semmi, majd 5-10 perc mulva fogta magat es elment, aztan egyedul volt megint. Erre ra kb 2 hetre lattam a testverevel es a sogoraval varosnapokon...
2011. júl. 6. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld vele megbeszélni, hogy akkor most mit is akar.
2011. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!