Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti megtennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti megtennétek?

Figyelt kérdés

Anno a kozepsuliba volt egy lany, akibe halal szerelmes voltam. 3 evig csaptam a szelet neki, de szinte eszre sem vette hogy a vilagon vagyok. Miutan leerettsegiztunk soha tobbet nem lattam, kulfoldre ment, en meg hetekig depresszios voltam. Azota eltellt majdnem 8 ev, felesegem van, es egy kisgyermekem. A napokban viszont felkeresett a neten ez a lany, brutal jol nez ki, jobban mint anno. Talalkozni akar velem. A labamrol seperc alatt letudna venni.. Miota irt, ejjel nappal ra gondolok. Hazakoltozott, raadasul kocsival fel oranyira lakik tolunk. Fontolgatom, hogy talalkozzak e vele. Soha nem gondoltam volna, hogy a felesegem mellett mas nokre is ra nezzek, mert ez a no is maga az isten szamomra. Viszont ha talalkoznek a masikkal, az teljesen felforgatna az eletem.. Megis ugy erzem, nem fogom kibirni, hogy elutasitsam.

Ferfiak... Mit tennetek a helyemben???


(Reszletek abbol amiket ez a lany irt nekem: 'megvaltoztal, nagyon jol nezel ki', 'latom csaladod van, kar', 'ha talalkoznank, nem bannad meg;)' stb...



2017. dec. 30. 14:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Csaladod van kar, ha talalkoznank nem bannad meg?

:) edesem, a csaj lehet jol nez ki, de hogy belul mit tartogat, szerintem te arra nem vagysz, max még nem tudod. De ki mint vet ugy arat. Hajra ha ez kell :D

2017. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Hű bhászki!

Ezt benyaltad! :D

Pasi vagy, rá gondolsz folyamatosan, meg fogod tenni előbb, vagy utóbb. Kár kérdezgetni, kár agyalni, addig bhassza a tsőröd, amíg meg nem tudod mi lesz belőle. ez ilyen!

Viszont ami nagyon fontos: Mérlegelj! Rohadtul! Igyekezz a p.nci illatától megszédülve is ép és józan ésszel gondolkodni! A család az család, ne rúgd fel akárkiért. Abból ahogy ír, szerintem nem egy tűl rendes lányról van szó (bocs). Nem minden a külső...

Hogy miért írom ezt? Mert valószínűleg van gond a házasságoddal, ezért tudta felkelteni az érdeklődésed ez a nő. Ha minden oké lenne, szarnád le magasról, max megszívatnád.

2017. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
46%

Te is "csapd neki a szeled"=dugd, de a végén "utasítsd vissza"=ne hagyd érte ott a családodat.


40F

2017. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
jav.: szelet
2017. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nézd meg a “Nőmre hajtok” című filmet.

Nem éri meg.

A csaj, akiért oda voltál a suliban, most rájött, hogy kihagyott egy lehetőséget, és a tiltott gyümölcs mindig édesebb.

Meg ki tudja. Lehet, hogy szimplán rosszindulatú, és ha beadod a derekad, csak arra használná a szexet, hogy szétdúlja a házasságodat.

2017. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"Ha talalkoznank nem bannad meg"

Igy leirasra ez egy olyan csaj aki egy alkalom utan ugy leszarna mint a huzat. Figyelj, talalkozz vele ha nem vagy szerelmes a felesegedbe.. En lanykent irom hogy egy pasinak esetleg akkor irnek ilyet mint amit o irt neked ha ki akarnam hasznalni..csak mondjuk ilyet soha nem tennek senkivel

Egyebkent az hogy bevallod magadnak es masoknak is hogy siman levenne a labadrol es te igyis talalkozni akarsz vele (emiatt akar a csaladodat is elveszitheted) az mar egy bizonyos szintu megcsalas. Ha nem derulne ki hogy tortenik valami es te tudsz ezzel a tudattal elni akkor csinald.

De ha lebuksz akkor gondolkozz el rajta hogy a kisgyerekedet nagyjabol heti 1szer fogod latni a felesegedhez meg mar nem sok kozod lesz utana...

2017. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Egyértelmü hogy visszautasítanám. A család az elsö.
2017. dec. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom,hogy vigyázz ezzel a nővel!
2017. dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
7es igen, attol meg szeretjuk :'D jezusom
2017. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

hasonló sztorim volt koléganőcivel :D

szőke haj, kék szem, napbarnított bőr, kerek popsi , cici kicsi.... de kit érdekel? az ujja köré csavart nyaralásból ajándékot hozott nekem(szeretett) munka után is találkozgattunk néha és barátom minden porcikám kívánta a csajt... egyszer felhívott a lakására nyár volt és dög meleg.... cigiztünk kint az erkélyen szoknyába volt fehér átlátszós tanga.... na ja „véletlenül” úgy ült hogy pont belássak. bementünk a szobába leültünk az ágyra és közeledtünk egymáshoz. és bevillant valami!!!! megérdemli ezt az asszony??? hát ő nagyon nem!! ránéztem az órára huuu basszus mennem kel a keresztfiamat el kel hoznom. szóval utána otthon jól meghúztam az asszonyt :D megcsaltam e? nem! megbántam e? egész életembe bánni fogom , hogy nem húztam meg a csajt! de egy kettyintés nem ér annyit.... mérlegelj neked gyerek is van! és pontozhattok és nyugodtan a mostani fejjel se lenne máshogy (nehéz) na pacsi :) b

2017. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!