Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pár hónap és nem sokára 22...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónap és nem sokára 22 éves leszek, még mindig szűz vagyok, lány. Fél éve volt egy együttlétem, de nem volt behatolás. Túl lehet ezen jutni?

Figyelt kérdés

Nem tudtam ellazulni . Lehet,hogy vaginizmusom is van.

Nőgyógyászhoz készülök menni,ahol eleve ez is már zavar,hogy a szűzhártyám még ép,de már volt együttlétem.


A férfi,akivel együtt voltam, szerelmes voltam belé...de éreztem,hogy ő belém nem....nem bíztam benne.

Utólag mindig arra gondolok,mi lett volna ,ha működik a szex köztünk,és nem hagy el.


Nincs gond a külsőmmel ,akadnak erre személyek, akik közelebb kerülnének hozzám.Érzelmek nélkül nem megy.


Ez a férfi,akivel próbálkoztam, annyira vonzó volt számomra ... Úgy éreztem ,csak arra kellettem volna neki, több alkalommal is nekem esett...Felizgatott,de sokáig tartott,és amikor behatolt volna,ő egyből elsült.

Ez így volt 3x.


Szégyenlem a történteket. Ha belegondolok,ő próált engem felizgatni, de mindig közben ott motoszkált a fejemben,hogy nem csak én vagyok neki. Erre voltak is jelek.

Tudta ,hogy szűz vagyok,de mintha nem érdekelte volna,vagy csak én nem vettem észre.


Ezen lelkileg túl lehet jutni? Lányok,van köztetek,aki így járt?


2017. dec. 30. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Már volt részedről egy ilyesmi kérdés.Még mindig magadban keresed a hibát,pedig nem kellene.

A gyorstüzelő,balfék pasi úgy viselkedett,mint egy tizenéves,tapasztalatlan tini.

Biztos rossz érzés,hiszen szerelmes vagy,de el kell engedni.Te is írtad,hogy nem akart tőled semmi komolyat,csak szexet(vagy valami olyasmit..).

Keress egy hozzád való fiút,aki megbecsül,és van fogalma róla,mi is az igazi szex.

2017. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Elhiszem, hogy ez nagy trauma volt számodra, de túl lehet rajta jutni.


Én egy 30 éves férfi vagyok és nem voltam, még nővel, sokszor igyekeztem, igyekszek udvarolni, volt pár nagy csalódásom is, 2013 után volt egy, amihez majd két év kellett, mire teljesen feldolgoztam.

2017. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Sosem értem a nőknek miért olyan férfi kell,aki leszarja őket. :D
2017. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ember éveken át vágyakozik, keres, aztán szerelmes lesz valakibe, történnek dolgok, amik addig soha és beindul az agy, teljesen ráhangolódik, hogy itt egy életre szóló dolog van készülőben. Aztán vége és innen sok idő visszaállni, amire, már az álmaidban sem jön elő semmi. Általában, azért egy év max. elég kell legyen, hogy újra tudjon nyitni mások felé az ismerkedés terén. Hülyeség, de sok mindent olvas az ember, vagy pl. néz egy filmet és rengeteg helyen látom, a reményt és a csodát súlykolják belénk. Nem kellene, mert amikor egy másik embernek nem kelessz, az az ő egyéni döntése, még akkor is, ha nehéz megmagyarázni, hogy viszont, addig a t időtartamig, miért és mire kellettél neki.


Szerintem a túlzott reménykeltés és az elengedési készség fejlesztésének túlzott ösztönzése sem jó (mindkettő árad a médiumokból). Valahol a kettő között van az aranyközépút, ott, ahol mindenért meg kell szenvedni és meg kell dolgozni.

2017. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!