Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Elmagyaráznátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Elmagyaráznátok ezt az aktív-passzív dolgot?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Felmerült bennem az a kérdés (20 éves hetero lány vagyok szóval ne nevessetek ki)

Hogy a melegeknél hogy működik a szex? Mármint nem konkrétan az aktusra gondolok hanem pl itt a gyakorin olvastam hogy van passzív meg aktív fél. Akkor ez olyan mintha pl én a párommal megbeszélném,hogy én csak felül szeretek lenni, és akkor azok után mindig én vagyok felül.

Akkor nálatok is úgy van hogy pl aki aktìv fél akkor az egész kapcsolatban mindig csak ő az aktív? Én mindig úgy képzeltem el a meleg kapcsolatot hogy megy a simogatas csók sz*pás és utána egyik is-másik is behatol. Vagy hogy egyszer az egyik máskor a másik. Nem értem hogy hogy van ez.



2017. jan. 23. 10:02
 1/4 anonim válasza:
95%

aktív - ő dug

passzív - őt dugják

uni - is-is

2017. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A passzív szeret sz*pni és ha a másik behatol neki.

Az aktív azt szereti, ha sz*pathatja a passzívot és az aktív hatol be.

Az uni, aki mindegyiket kb. egyformán szereti.


De nem mindig ilyen élesek a határok ezek között. Van, aki az orált (sz*pást) oda-vissza élvezi, de a behatolásnál mindig csak az egyik oldalon áll. És fordítva is lehet.

Illetve a korral és a személyiségfejlődéssel változhat egy emberben, hogy épp melyik szerepet élvezi.


Én személy szerint nem tartom következetesnek ezeket a meghatározásokat. Pl az orált oda-vissza szeretem, a behatolást csak úgy, ha abban én vagyok a passzív. Mégis szinte mindig elég nekem a kölcsönös sz*pás. De ettől függetlenül néha fantáziálok olyat, hogy behatolásnál aktív vagyok.

Ha ezeket végigolvasod, akkor máris láthatod, hogy én magam sem tudnám megoldani aktív, passzív vagy uni vagyok-e.


Remélem, hogy nem zavartalak össze. :D

2017. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Uninak mondanám magam, de kb olyan 80%-ban inkább a passzív oldalt kívánom, már ami a dugást illeti.

Régebben nálam úgy nézett ki a dolog, hogy idősebb partnerrel inkább passzív, fiatalabbal inkább aktív voltam. Évek óta párkapcsolatban élek, párom eredetileg kizárólag aktív volt, a kedvemért "vált alkalmi univá".

2017. jan. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A meleg szexben "aktívnak" mondják a férfi szerepben lévő, vagyis közösüléskor a másikat megdugó felet. Az ő partnerét, vagyis a női szerepben lévő megdugottat pedig "passzívnak" hívják.

A melegek nem egyformán szeretik e két szerepet, valaki a passzív, mások az aktív fél szerepét szeretik sokkal inkább művelni. Mindenki igyekszik úgy szexpartnert választani, hogy a számára kedvére való szerepben lehessen.

Akik egyformán kedvelik mindkét szerepkört, ők "uni" megnevezéssel futnak.

Előzetes megbeszélés kérdése, hogy az adott partnerrel ki melyik szerepkörre vágyik, természetesen oda-vissza alapon is működhet, ha erre van igény.

2017. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!