Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 évesen nem sikerült kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen nem sikerült kapcsolatot kialakítanom, fog ez még valaha sikerülni?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy úgy 21 éves koromig nem igazán érdekeltek a lányok, elvoltam magamban, mindig feltaláltam magam, nem éreztem különösebb vágyat egy barátnőre. Aztán egyik pillanatról a másikra megváltozott, mikor megláttam egy gyönyörű lányt, persze vele nem jött össze, de azóta nem igen jár más a fejemben, csak hogy vágyom egy kapcsolatra. Nekem az is hihetetlen, hogy könnyű egy éjszakást találni, mert még az sem sikerült, pedig őszintén szólva leírhatatlanul vágyom már a szexre. Mit tegyek? Tényleg olyan könnyű ez csak nekem nem megy?

2017. dec. 31. 13:50
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Még abban bízok, hogy később lehet könnyebb lesz, mert tényleg elég fiatalnak nézek ki.


Megpróbálok változtatni, mert a jövő év már nem telhet így ki.

2017. dec. 31. 16:19
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem lesz könnyebb. Csak nehezebb, mert befordulsz csak, egyre nagyobb nyomás lesz rajtad. Nem akarlak elkeseríteni, de én pont azt hittem 20-as éveim elején, hogy majd magától megoldódik. A francokat... Ezen rohadtul keményen kell dolgozni. Nekem is ezer dolgon kell még változtatni, mert még sok hiányosságom van. Még az alapokhoz is több év kellett.


Itt van pár tanács, hogyan érdemes kezdeni. Ha ezel közül párat elkezdesz újévben, már előrébb leszel... nekem egy baleset miatt abba kellett hagynom a sportot és pár hónap alatt teljesen magam alá kerültem pszichikailag főleg. Nem gondoltam volna, hogy a rendszeres mozgásnak ilyen hatása van az agyra. Nem mellesleg el is punnyosodtam. Sörhas, de vézna karok. Nekem ennyi most az újévi fogadalom, visszatérek a sporthoz,


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2017. dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és neked a baleset előtt már volt valami és csak utána lettél ilyen? A sport az rendszeres nálam, azzal nincs gond, de valamiért mégsem megy.
2017. dec. 31. 17:26
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem, korábban nem volt célom. Nem érdekelt semmi. Csak feküdtem. Gépeztem. TV-ztem és piáltam. Semmi nem kötött le igazán, ráadásul otthon is laktam egy ideig akkoriban. Ezzel így hogyan lehet csajozni szűzként? Még ha alakult is valami, rögtön elbénáztam és elment az önbizalmam. Semmire sem voltam büszke. Semmit sem értem el az életben. Teljesen unalmas gyík voltam.


Nekem igazából az volt a váltópont amikor találtam egy motivációt amiért megéri fejleszteni magad és minden percet rászánni. Pár évre rá meg is jöttek a sikerek és ez adja az önbizalmat. De mint írtam, én arra is büszke lennék ha ezerrel elkezdtem volna egy szakmát tanulni. A jómódú ismerőseim építik a 60-80 milliós házaikat, és nem találnal szakembert. Egyszerűen nincs és mindenki nyugatom van. Egy légkondi szerelő ismerősöm heti 700Kt keres adózva. Ha újralezdeném már saját bizniszem lenne tuti... igaz tervezek is egyet, de az más téma lesz. Van egy asztalos ismerősöm, annyi munkája van, hogy nem tudja elvállalni. Vidéki faluban van a műhelye...

Egy szó mint száz, a jó meló, amit élvezel és szereted csinálni, és/vagy jól keresel vele, az tud önbizalmat adni. Ha pedig van zsd, akkor már csak el kell kezdeni élni. Nem kell szórni a pénzt, de sok érdekes helyre és eseményre elmehetsz. Ettől már egy érdekes pasivá válsz amit imádnak a nők. Egy randin mesélned kell magadról az életedről, mit csinálsz, hová tartasz, mi érdekel.

Nem kell kőgazdagnak lenni, mondom az asztalos cimbim baromi félénk, parás srác... de ahogy mesél a fa illatáról meg a műhelyéről, a bugyik patakokban nedvesednek. Tudom mert együtt lógtunk egy vidéki fesztiválon. :D


A baleset csak egy durva törés volt és csak azt mondom, hogy nem tudtam utána sportolni és totál leeresztettem agyilag és testileg is. Nehéz visszarázódni.

2017. dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Hát én is otthon lakom, de viszonylag jó munkám van, saját autóm is van, sportolok is.


Hova érdemes elmenni? Beülni valami szórakozóhelyre? Konditerembe járni? Vagy mégis mi?

2017. dec. 31. 17:56
 16/21 anonim ***** válasza:

Tehát akkor nincsenek barátaid?

Senki akivel el lehet menni bárhová?


Az a baj egyedül szar menni bárhová is. Egyedül párszor voltam én is Pesten itt ott, de nekem egyedül túl magányos az egész. Igaz nekem elég sok barátom van, kb három társaság akik állandóan hívnak ide oda és már én érzem kellemetlenül magam, hogy nem megyek sehová épp mert nem érek rá.


Majd kitalálok valami tippet, de előbb valahogy barátokat kell találni.

2017. dec. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Egy-kettő akad, de hogy is fejezzem ki szépen, itt helyben már ismernek minket, nem úgy tekintenek rám, mint ahogy én azt szeretném.
2017. dec. 31. 18:20
 18/21 anonim ***** válasza:

Akkor már csak az a kérdés, miért laksz otthon, ha jól keresel? Költözz már el otthonról. Bár ha ilyen helyen laknék én elköltöznék a helyről is.


Nem értem hogyan lehet 24 évesen otthon lakni. Ezt beadod egy csajnak körberöhög.

Maximum azt tudom elképzelni, hogy átmenetileg amíg nem találsz kecót.

2017. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Két éve én több, mint félezer lánynak írtam rövid üzenetet, egyenként és személyesen az egyetemem belső rendszerén, hallgatóként (volt fent rólam kép, adatok, stb.).


(OK, tudom az a rendszer nem erre való, meg azt is tudom, ezért fizetni kell és akkor már jóember vagy, hogy feleséget, meg családot szeretnél, de amíg nem fizetsz, addig egy szemétláda vagy, mert ez a megítélés.)


Szóval összesen egy randi lett az egész akcióból.

Azóta csak élőben ismerkedem, de sajnos két éve nem sikerült lebeszélnem egy klasszikus randit se, most 30 vagyok. Évente, kb. 5-6 korombeli lánnyal, nővel jön össze hosszabb beszélgetés élőben. Ez nagyon kevés. Ezt kellene növelni, legalább 50-60-ra.


Kérdés, hogyan?

2017. dec. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mondom használd a Tindert. Nem igaz, hogy a balfék haveromnak heti egy randi összejött mikor komolyan pörgette.


Már bocs de ha az Neptunban zaklatod a csajokat, akkor ne csodálkozz :D

Utcán, boltban, könyvtárban, egyetemi levelezésben stb... ha nem vagy jó pasi, akkor ZAKLATÓ vagy. Semmi értelme.

Még FB-n is akkor érdemes próbálkozni ha biztos vagy a dolgodban... de ott már lehet.


Tinderen,házibulin, fesztiválon, koncerten, esküvőn, kiállításmegnyitón, felolvasóesten, sportklubban stb ott lehet ismerkedni kötetlenül.

2017. dec. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!