Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Átlagos/sportos/izmos/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Átlagos/sportos/izmos/ducibb. Melyik típus a legvonzóbb?

Figyelt kérdés
Esetleg linkelnétek képet az 'ideálról'? Köszöntem! :)
2012. dec. 26. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ducibb :)
2012. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Na szerinted?
2012. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
50%
Kinek mi...Az én barátom elég izmos (megvan mind a 8 kockája) de a barátnőmnek meg a 'mackósabb' pasik jönnek be....De szerintem semmi kép se öltözz úgy,mint a mostani fiatal fiúk nagy többsége.(azaz b_zisan,de tisztelet a kivételnek...)
2012. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az aki engem többre tart, és különleges vagyok a szemébe
2012. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sportos, tudod, széles váll, lapos has, nem muszáj kockásnak lennie, jah! És borosta! Szerintem az nagyon szexi ha egy férfinak van egy kis arcszőrzete. :D

L/16

2012. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sunset: Teljesen egyetértek veled, az a fontos a párodban, hogy szeressen és 100%-ig elfogadjon. De mindenkinek van ideálja természetesen. Neked milyen?
2012. dec. 26. 19:11
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem vhogy a ducibb fiúk jöttek be, MERT ÉN BUTA KISLÁNYKÉNT elhittem a sztereotípiát, hogy az izmos fiúk elvannak maguktól szállva, pláne ha a suli menője az.

Na, ennyit erről, egy focista, suli top1 sráca szúrt ki engem, szürke kisegeret, egy senkit, és 19 évesen ugyanúgy szűz volt, és várta az igazit, és illedelmesen udvarolt.

Szóval a külsőről ennyit:D

2012. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nekem mindegy,azért nagyon husi ne legyen szerintem.:) Nekem az arc fontos főleg,az alapján döntöm el,hogy helyes-e a fiú,és bejön-e. Na meg a belső.:) Nem szoktam így különösebben az alakjukat nézni:D

16/L

2012. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

30-34 év körüli,ölelni való mackó az ideálom.:)

27/N

2012. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Min. 185 cm magas, széles hát és váll, legalább sportos test, de lehetőleg jó izmos is.......
2012. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!