Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szűk a barátnőm akkor az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szűk a barátnőm akkor az első szex nekem is fájhat?

Figyelt kérdés
Nekem is fájhat az első alkalom ha a barátnőm nagyon szűk? Megoldható hogy annyira kitáguljon hogy mindkettőnknek élvezhető legyen? Ha igen hogyan?

2018. jan. 2. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Azt kétlem... inkább hamar bele fogsz durranni. Nála az segít, ha alapos az előjáték, esetleg előtte ujjazd meg... persze, ha rágörcsöl, akkor betenni is nehéz lesz, de ne keseredjetek el, ha nem lesz abszolút sikerélmény. Gyakorlás!!
2018. jan. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Ha száraz akkor neked is fájni fog. Nyald sokáig és ha nem elég az sem, akkor síkosítóval érdemes felturbózni a behatolást. (víz alapút vegyél, mert az olaj alapúak lebontják a gumi anyagát és elszakadhat az óvszer)


A Durex síkosítói a legjobbak szerintem.

2018. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem túl szárazon is fájt. Összeszokás után már sokkal jobb lesz
2018. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi szépen az eddigi válaszokat :) Tudjátok ez lenne az első és azt mondta a lány hogy szűk. Én igyekszem majd minnél jobban ellazítani és benedvesíteni csak elég nagy vagyok odalent és azért is kérdeztem.
2018. jan. 2. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már, arra nem sok az esély, hogy a fiúnak fájjon. Ha szűkebb, az inkább élvezetesebb. Csak a lányoknak szokott többségben szenvedős(ebb) lenni az első alkalom...
2018. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!