Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan csajok, akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan csajok, akiknek a kicsi jobban bejön?

Figyelt kérdés
Irjatok, hogy vane valami előnye számotokra, ha valakinek kicsi/vékony a szerszáma? Jobban szeretitek szopni? Mert a nagy nehezen fér be a szájba. Anál miatt? Vagy csak, mert szűkek vagytok? F/21

2018. jan. 2. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Kisfarokkal ne itt csajozz!
2018. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
ne reménykedj:D mondom ezt úgy h szerintem a tiéd nagyobb az enyiménél:D
2018. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

A csajok nagyobb részének teljesen mindegy, hogy mekkora a farkad, ha legalább akkora, hogy boldoggá tudod tenni vele. Valahol 8-10cm körül van az alsó határ. Onnantól kezdve ha egy nő szerelmes és el tudod élveztetni, akkor remekül ellesz veled.


Természetesen vannak nők akiknek ez nem elég és legalább átlagos méretet szeretnének (12-15cm). Vannak olyanok akiknek ez sem elég és kifejezetten nagyon szeretnének.


Azonban a legtöbb lánynál nem ez a döntő szempont. Az érzelmi oldal sokkal fontosabb.


Továbbá van egy olyan típus is akit kifejezetten zavar az átlagnál nagyobb mert apró a teste és a hüvelye is, ezért amíg nem tágul ki, addig fájdalmas számára.


Ne erre koncentrálj, az érzelmi oldal sokkal fontosabb. Ha pedig egy nő csak a farkad miatt utasít el, akkor azzal jobban is jártál hogy nem lett a tied, hidd el nekem.

2018. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 3. válaszoló szerintem tökéletesen összefoglalta a helyzetet. :)


Akik KIFEJEZETTEN szeretik, szerintem nagyon kevesen vannak. De majdnem minden normális lánynak elég szerintem úgy... 8-10 centiig, ahogy előttem írták. Amennyiben a merevedéssel nincs komoly probléma, és figyelsz a lányra, akkor mindenképp elég. :) Ha a lány képes a hüvelyi orgazmusra, akkor el fog tudni menni tőle, amennyiben figyelsz rá. :)

2018. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez megnyugtatott :)
2018. jan. 2. 16:25
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha hiszel egy kisfarkúnak, akkor a vastagságban bízz. Normál 4-4,5cm-es vastagsághoz elég ha van 14-15cm-d nem lesz gond, viszont ha ilyen 3,5cm-es ceruza vékonysággal átkozott meg az élet na akkor csak a lapát marad. Nincs olyan nő akinek ez elég lenne. És gondolj bele mi lesz szülés után, mire nem lesz elég a vékony csikkpénisz.
2018. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!