Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 13 éves 160cm magas...

Egy 13 éves 160cm magas sportoló (nem vagyok egoista) de eléggé izmos lánynak hány kiló az ami jól áll. se nem vékony se nem duci?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem olyan 45-50 kg az pont jó
2009. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

50 vagyok és dagadtnak érzem magam.. pedig mindenki aztmondja hogy jaj de szép alakom van de én akkro

is dagadtnak érzem magam...

2009. aug. 3. 09:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: izmos, 160 centis lánynak 45-50 kiló?? Kapjál már az agyadhoz, az izom még a hájnál is nehezebb!

Kérdező, 160 centihez az 50 kiló ideális, talán még kicsit kevés is. Ne aggódj, biztos jó az alakod, főleg hogy még sportolsz is;)

2009. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha még csak 13 a 45kg is okés én is kb ilyen méretekkel rendelkeztem annyi idősen, bár én táncoltam az kicsit más izomzat mint egy sportolóé, egész biztos azért vagy 50 kg mert a te tested izmosabb az pedig tényleg elég nehéz, de ez nem baj. Ha pedig dicsérik az alakod akkor nem hinném hogy nagy baj van :).
2009. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat de jobban örülnék ha látnátok is az alakom mert úgy el is tudjátok dönteni hogy milyen is vagyok csak nem tudom hogy mutassam meg xd mert én úgy érzem hogy a hasamon és a combomon van felesleg de mindenki azt mondja hogy hülye vagyok mert az nem az de én tudom hogy az az...
2009. aug. 3. 15:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor tölts fel képet,ha szeretnéd,hogy lássuk :)
2010. júl. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!