Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sosem jön össze a szex. Félek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem jön össze a szex. Félek emiatt tönkremegy a kapcsolatunk. Mit tegyek így? N

Figyelt kérdés
Nemrég vagyunk együtt. Minden oké, szuper a szex. Szeretjük csinálni. Csak az utóbbi időben sosem jön össze. Karácsonykor megvolt a menstruációm, akkor őt orálisan kielégítettem. Együtt szilvesztereztünk de akkor nem volt szex mert fáradtak voltunk utána, eljesén ment haza tőlünk. Holnap akartunk találkozni, de én felfáztam, nagyon fáj a hasam,ő meg lázas volt este. Jövőhéten végig dolgozik. Max 2 hét múlva tudunk találkozni. Mindkettőnknek hiányzik a szex de mindig közbejön valami és nem tudjuk csinálni. Félek hogy emiatt annyi lesz a kapcsolatunknak. Mit tegyek így?
2018. jan. 4. 12:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*elsején
2018. jan. 4. 12:33
 2/13 Ramone ***** válasza:
100%
Hát ha ennyitől tönkremegy akkor ez a kapcsolat sosem volt igazán jó
2018. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Türelem rózsát terem 😍
2018. jan. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Fáj az aktus menzeszkor ? Mi akkor is csináltuk , de ha elfoglaltak voltunk akkor is egy laza közös kézi vezérlés vagy 69 esetleg ujjazás belefért .
2018. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ha megjön, akkor sajnos nagyon görcsöl a hasam. De orálisan ki szoktam elégíteni. Nem ezzel van a gond. Hanem hiányzik mindkettőnknek a szex.

De ma már összevesztünk. Mert annyit mertem mondani hogy betegen ne csináljuk. Erre megsértődött hogy el is ment a kedve az egésztől és holnap látni sem akar. Meg nem fog többet hozzám igazodni. Majd ha összejön akkor össze, ha nem akkor nem.

Hát ez nagyon jól esett. Biztos direkt lettem beteg. Bár nem tudom lehet-e így felfázással szexelni. Annyi hogy fáj a hasam meg sokat járok wc-re.

2018. jan. 4. 14:18
 6/13 Ramone ***** válasza:
100%
Ritka gyökér pasid van... De ha neked ez kell
2018. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Ugye, tudod hogy csak a marka helyett tart teged interaktiv maszturbalo eszkoznek?

Ez a "valami" koztetek max. egy taknyos zsepit ero szexkapcsolat.

2018. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7: Igen te szerencse hogy jobban tudod!

Vannak közös programjaink természetesen de hiányzik a szex. Nem hiszem hogy ez bűn.

2018. jan. 4. 17:48
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

A korábbi hozzászólásod alapján a pasid a frusztráltabb kettőtök közül, ha ilyen bunkó módon reagált. Le kellene ülnötök beszélni. Próbáld meg elmagyarázni neki, hogy igenis fontos neked, igenis kívánod, add a tudtára minden módon, hogy ő a legpasisabb pasi a számodra. Nyugtasd meg. Aztán értesd meg vele, hogy ez most egyszerűen így jött ki, és alig várod te is, hogy mindenért kárpótolhassátok egymást. Hogy neked is ugyanolyan fontos a szex, mint neki, és ugyanolyan kín neked is, hogy mostanában nem jött össze.


Ha igazán szeret, akkor meg kell értenie, és meg fog nyugodni.


Nem kell megijedni mindjárt az első nehézségektől. Ez most egy ilyen szakasz a kapcsolatotokban. Kézen kell fogni egymást, és túl kell lendülni rajta. Lesz még ilyen, meg még ilyenebb helyzet is. Nálunk is nemrég volt egy para helyzet, amikor 2-3 hétig egyáltalán nem nyúltunk egymáshoz, annyira fáradtak és frusztráltak voltunk a munkától, ráadásul még egy kis betegség is befigyelt. Veszekedősebbek is voltunk egymással, de igyekeztünk észben tartani, hogy ez most érzékeny időszak mindkettőnknek, és közös figyelmességgel próbáltunk minél toleránsabbak lenni a másikkal. Sikerült, most minden rendben. És mi is tudjuk, hogy lesz még ilyen, meg még ilyenebb nehézség is. :)


Szóval bátorság, ülj le vele, beszéljétek meg.

2018. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9: Köszönöm szépen a hasznos tanácsot! Nagyon sokat segített!! Ő 27 éves, én 23 vagyok. Tudja hogy nagyon szeretek szexelni vele de végül így nem mentem bele mert fáj a hasam eléggé. Megbeszéltük délután. Azt mondta túlreagálta.

Tudom hogy lesznek még ilyen időszakok és nagyobb problémák is.

Ment a zöld neked! Legyen szép estéd!

2018. jan. 4. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!