Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Néhány lány írta itt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány lány írta itt, hogy számára a kisebb pénisz cukibb. Ez egyben azt is jelenti, hogy izgatónak tartja vagy csak azt, hogy az is aranyos?

Figyelt kérdés

2018. jan. 4. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
izgatónak is találom
2018. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Egy kisebb pénisszel csinálhatom bátran bármelyik pózban.

Nem kell attól félnem hogy túl tolja és a méhszájamat fogja bökni ami baromira fájdalmas (nekem)

De nem mondtam sose egy kisebb péniszre hogy cuki vagy aranyos. Az elèggé tré meg illúzió romboló meg a pasiknak pont nem az tesz jót az önbizalmuknak hogyha meglátom és elkezdem hogy jajjj ütyülü-pütyülű de cuki de aranyos.

Szerintem ilyenre az összes ihlet elszáll és agyfszt kapnak a pasik.

23L

2018. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem cuki, nem aranyos
2018. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogy náluk a 18/5cm-es számít kicsinek?
2018. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
A cuki jelzőnek ne örülj, csajoknál sem jelent jobbat. A cuki jelentéktelen, gyerekesen esetlen, szexuálisan nem vonzó, de egy kis jóindulatra érdemes. Az aranyos az aki összességében szimpatikus, csak szexuálisan nem vonzó.
2018. jan. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: én meg pont fordítva tudom. :D Az aranyos a kedves, jóindulatú, de szexuálisan teljesen érdektelen személy, míg a cuki a pozitív, kívánatos.

Ja, ezt általánosságban értettem, nem csak a frkméretre.

2018. jan. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj, most sikerült értelmeznem, amit írtál. Tárgytalan a hsz!
2018. jan. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!