Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vettem buttplugot, meddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettem buttplugot, meddig érdemes használni, hogy kitáguljak tőle?

Figyelt kérdés

4 cm vastag, és kúp alakú, keskeny max 1 cm-s szárral.

Kerestem leírásokat neten de sehol nem találtam semmit arról hogy meddig kellene viselni.



2018. jan. 5. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minél tovább annál jobb
2018. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Hazudsz nem is vettél csak fotós vagy videós bizonyitékot fogadunk el.
2018. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Addig amíg kényelmes, ha már zavar ne erőltesd, majd hordod másnap.
2018. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
amíg kényelmes? Ettől falra mászok... Konkrét válasz nincs?
2018. jan. 5. 15:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Nincs ez megszabva, tényleg ameddig úgy érzed, először 15-20 perccel kezdj kb.

Csaj/pasi vagy?

2018. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, de ez miért olyan fontos?

És ha órákon át viselem az sok?

2018. jan. 5. 15:44
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

"amíg kényelmes? Ettől falra mászok... Konkrét válasz nincs?"

Ha az én seggembe dugnád,akkor kapnál rá konkrét választ.De mivel neked külön segged van,azért NEKED kell érezni,tudni,hogy mennyi az annyi.

Mit gondoltál,hogy valamelyikünknek megvan az a könyv,amibe le van írva,hogy a Kovács Gizinek meddig kell viselni az análdugót,hogy kitáguljon?

2018. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Én meg az érthetetlenségedtől mászok a falra. Nem sok az a pár óra. Időnként vedd ki, és nézd meg fel fér-e már az öklöd. Ha igen, akkor már jó.
2018. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Ha a plugod nyaka csak 1cm vastag, attól sosem fogsz kitágulni. Nekem olyan van, aminek kb 1,5cm vastag a nyaka, és van amikor egész nap bent van reggeltől estig, és semennyire sem tágulok ki tőle. Ha tágítani akarod magad, akkor olyan plugot használj, aminek a nyaka olyasmi vastag, mint amekkorára tágulni szeretnél. Csak a plug nyaka ami tágítja a popsi záróizmait, szóval a 4cm-es kúp átmérő nem jelent sokat ebből a szempontból. Az csak arra jó, hogy kellemes kitöltöttség érzetet adjon. :)


F

2018. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Épp válaszolni akartam, de látom, hogy a 9-es minden lényegeset korrektül leírt. Pontról pontra úgy van!
2018. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!