Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek ez bevállal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek ez bevállalható? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ha a partnert felizgatja a szexi fehérnemű, combfix akkor viselnétek ilyet szexhez? Persze nem végig csak pl. az elején? Próbáltátok már? Hány évesek vagytok?

2018. jan. 6. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

jesszus hát persze. Teljesen természetes, én pl imádomilyenekkel izgatni a párom fantáziáját (bár ő inkább az a "nem mindegy mit veszek le rólad?" típus, de már bebizonyítottam h azért tud az nem mindegy lenni :P )

Bár combfix még nem volt rajtam, de van 2-3 ilyen csipkés szépségem :P

Amúgy ezek elég drága dolgok, szóval szerintem ha meg szeretnéd kérni a párodat, hogy vegyen fel neked ilyet (és nem neki magától jön az ötlet, hogy kedveskedjen, meglepjen), akkor vegyetek legalább felesben :)

19/l

2018. jan. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 van neki több darab is, csak múltkor téma volt ez és több csaj is ezt betegesnek tartotta :/ örülök hogy van aki nem 😉 bdsm meg az a vonal na az a beteges szvsz...
2018. jan. 6. 00:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen! Nincs benne semmi fura, sokan tartják szexynek. 21/L
2018. jan. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem teljesen természetes dolog ez. Sűrűn hordok combfixet harisnya tartóval is, és nem csak azért mert este akció lesz, hanem mert számomra is csinosabb viselet. Pont egy pasi kedvéért kaptam én is rá, viszont cserébe azért én is szoktam extrémebb ruhadarabot kérni amit viselnie kell :)

23L

2018. jan. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es válaszoló!

Milyen ruhadarabot kérsz a pasidtól?

2018. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mivel nem akadályozz a behatolást,maradhat végig.
2018. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Simán bevállalnám, most is készülök egy harisnyatarto harisnya komboval.

Nekem is tetszenek, de mivel én nem a vékonyakhoz tartozom, sok minden nem úgy áll ahogy elképzelem. :/

És akár végig is, sok vizet nem zavar :)

Exemnél próbáltam, ö imádta :D a jelenlegit jövöhéten tesztelem :D


22n

2018. jan. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!