Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk válaszát várnám leginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk válaszát várnám leginkább, de lányok is írhatnak nyugodtan! Szerintetek bevállalható szituáció?

Figyelt kérdés

Esküvőre megyek. Legjobb barátnőmére, és a meghívón szerepel, hogy kísérőt vihetek. Arra a srácra gondoltam, hogy lehetne a kísérőm, akivel most jöttem össze. Mire lesz az esküvő már 2 hónaposak lennénk. a bökkenő az, hogy jövőhét szerdáig kellene leadnom a jelentkezést, hogy hozok-e valakit vagy sem. Ha megkérdem tőle, hogy jönne-e e szívesen velem, de nincs kőbe vésve a dolog, szal ha szétmegyünk esetleg, akkor nem kötelezem semmire, az belefér? Megmondom, hogy csak a létszám miatt kellene tudniuk a házasulandóknak, és én rá gondoltam. Fiúk ti megijednétek ettől a kéréstől, vagy mondanátok, hogy jó lesz, ami lesz, majd alakul, de rábólintotok?

Köszi előre is a válaszokat!!!!

27/L


2012. júl. 27. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
én a helyedben vigyáznék, mert ha ezt megkérdezed tőle, egy habostortát fog az arcodba nyomni. bár ha szereted az édességet, akkor nem baj
2012. júl. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha látsz jövőt a kapcsolatban, és őszinte vagy magaddal szemben akkor hívd el...
2012. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell őket úgy óni a lelki traumáktól, mint a hímes tojást.

Én egy hete jártam a kedves exemmel, amikor megkért, hogy kísérjem el egy esküvőre. Persze én sem úgy gondoltam, hogy akkor mi már örökké együtt maradunk.

Ne bonyolítsd túl, kérdezd meg, hogy elkísérne e, ha nem akar, akkor nem muszáj.


24/n

2012. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ó,szerintem örülne neki. :) Nem is magyarázkodnék,mert akkor azt gondolhatja,hogy nem tervezel vele nagy jövőt. Egyszerűen csak mondd,hogy rá gondoltál,mert szeretsz vele lenni. Szerintem bejönne. :)

23/L

2012. júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ivan Iljics ***** válasza:
Miért lenne ez gond? Nem a saját esküvőjére invitálod... :D
2012. júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

szerintem pukizz az arcába és közben tedd fel a kérdést!

úgy tuti elmegy veled, másképp nem biztos

2012. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ok ok köszi igazatok van, csak nem akarom, hogy azt érezze, sarokba szorítom :D de őszinte vagyok, szeretném ha ez komoly lenne. :)
2012. júl. 27. 11:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond simán bevállalható! Én elmennék a barátnőmmel ebben nincs semmi! 23/F
2012. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!