Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen esélyeim vannak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyeim vannak az egyetemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, elég introvertált lány vagyok, nehezebben ismerkedek mint többiek (nem nehezen, csak nehezebben) és nem áll a kezemre a pia és a szex, ami az egyetemi életbek kulcsfontosságú elemei. Szerintetek be tudok majd illeszkedni és sikerül elveszteni a szüzességem?


Nektek mi a tapasztalatok?

Privátot nem kérek, köszönöm.



2018. jan. 6. 23:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én elsős vagyok az egyetemen, bennem is felvetodott 12.-esként a kerdes, hogy vajon konnyebb lesz-e ismerkednem. De én eddig nem állok túl jól. Azt tapasztalom, hogy a legtöbb fiúnak van már barátja, akinek nincs az vagy bulizik és él a mának, barátság extrák és a stb.
2018. jan. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Van már barátnője,ó jézusom bocsi elírtam*
2018. jan. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért arra figyelj oda h elso évben alakíts ki kapcsolatokat mert ha nem vagy kiemelkedően bomba csaj akoor utána mar lehet h ki fogsz maradni a kialakult tarsasagokbol.
2018. jan. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet esélyed, mint mókusnak az erdőtűzben.
2018. jan. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
mennyire más már ez a generáció. 25éve nálunk még az volt a fontos, hogy el tudjuk végezni az egyetemet, nem pedig az, hogy vajon szüzek leszünk-e a végéig....
2018. jan. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

attól függ. ha csak bejárogatsz órákta, akkor végül is nem tuti h bekövetkezik.

de ha pl koleszos vagy meg elmész bulikba stb, akkor kb elkerülhetetlen h vki úgyis megfektet vagy megtérdeltet. gólyatáborok se nagyon léteznek szex nélkül szal sztem ne aggódj, lesznek ott dolgok

2018. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!