Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek abban az esetben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek abban az esetben, ha?

Figyelt kérdés

...Ha sétálnátok egy tóparton, nyár van, meleg van, és egyszercsak meglátnátok egy éppen kufircoló párocskát a tóparton elrejtőzve?

Tovább mennétek?

Megállnátok kicsit leskelődni?

Vagy végignéznétek az akciót?


2018. jan. 7. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Amíg nem én vagyok a nővel, addig teljesen hidegen hagy. Miért lenne jó nekem mások öröme?
2018. jan. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit megállnék de végig nem nézném 😊
2018. jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Gyorsan elhúznék onnan, helyettük is én érezném magam kellemetlenül.
2018. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Továbbmennék.
2018. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Spriccelnék én is velük együtt.
2018. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Beszállnék🤷🏾
2018. jan. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Mivel ha ilyen helyen akar szexelni az ember akkor meg kell nézni a tényeket:

- olyan helyen csinálod, ahol kicsit elbújsz, de mégis észrevehető, felfedezhető a hely? => akkor azt akarom, hogy meglessenek

- olyan helyen csinálod, ahol biztosan el fog menni 2-3 pasi? => akkor azt akarom, hogy feltűnően nézzenek, esetleg ha olyan a pasi, akkor bepróbálkozhat

- olyan helyen csinálod, ahol a lehető legjobban elbújsz, körülményektől függően? => akkor azt akarom, hogy titokban csináljuk, nem akarok idegent látni.

2018. jan. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nézném kicsit, de aztán továbbmennék. :D
2018. jan. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Meglesném őket.
2018. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!