Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha bevonom a csaj legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bevonom a csaj legjobb barátnőjét egy 3-asba, előfordulhat féltékenység szex közben?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy vajon a legjobb barátnőt, vagy egy idegen lányt érdemes-e inkább bevonni 2. lánynak.


Érvek, ellenérek érdekelnek, lehetőleg tapasztalt emberektől.


28/F


2017. okt. 31. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Vond be a legjobb haverodat is. Te féltékeny lennél??!
2017. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem vonunk be semmilyen haver, mert őt nem izgatná, ha ott lenne egy másik pasi, engem pedig még jobban nem, sőt egyenesen taszítana.


A lány viszont eléggé kísérletező típus, és ahogy észrevettem, bele lehetne vinni egy édeshármasba. Nem erről van szó, hanem arról, hogy ő hogy érezné magát jól. Mert nekem mindegy, de gondolom, neki nem.

2017. okt. 31. 19:33
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajat pozitiv tapasztalat: nem volt ebbol gond.

Amugy, meg pro az ismeros lany mellett, hogy kisebb esellyel kapsz el valamit

2017. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy amikor felszedtem ezt a nőt, egyikünk sem gondolta komolyan egymással. Meg volt beszélve, hogy "foglalkozunk egymással", viszont ha nekem is beakadhat más nő, és neki is más pasi. Tehát, ez amolyan nyitott kapcsolat félének mondható.


A helyzet viszont az, hogy azóta egy kicsit közelebb kerültünk egymáshoz érzelmileg (ő jobban), viszont azért még mindig nem tartunk ott, hogy egy pár legyünk. Ezért gondoltam arra, hogy esetleg, ha összejönne egy édeshármas az érzelmek miatt nem is sikerülne úgy.


Szóval kissé tanácstalan vagyok. Bírom a csajt, és szeretném két nővel, de nem akarok problémát sem. Egyébként a barátnője lenne az, akivel ez megvalósulhatna.

2017. okt. 31. 19:37
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as, köszi a tanácsot!
2017. okt. 31. 19:38
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Te is csak egy önzö di.nó vagy kérdezö...
2017. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Fruzs33 ***** válasza:

Figyelj,miért nem kérdezed meg erről a csajt?

Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát

2017. okt. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azért, mert ebben a kérdésben határozatlan vagyok, és nem szokásom úgy elé állni, hogy nincs ötletem. Ha már megkérdezném, akkor tennék egy javaslatot.


De igaz, majd inkább megkérdezem. Mondjuk nem mostanában, mert más dolgokat tervezünk, ezért nem illene, majd kicsit később. Thx.

2017. okt. 31. 19:48
 9/11 anonim ***** válasza:
En azt mondom, ha esetleg ezutan vege lesz a lannyal, akkor is lesz egy jo sztorid, amit meselhetsz majd a nyugdijas klubban/az unokadnak. Szal ha kihagyod, banni fogod. AMugy 3as voltam.
2017. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt honnan tudod, hogy a legjobb barátnő benne lenne? Lehet, hogy nem is féltékenység alakulna ki, csak simán tönkre menne a kapcsolatuk...
2017. okt. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!