Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25-37 körüli lányok, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-37 körüli lányok, ti gondolkodtatok már azon hogy lefeküdnétek egy 20-21 év körüli sráccal? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt én sem gondoltam volna ilyenre,de mostanában azt veszem észre,hogy egyre több idősebb nő néz meg...Mondjuk ezért tettem is kinézetileg meg egyéb dolgokkal...De a kérdésre visszatérve van erre esély?Ha van akkor,hogy fogadnátok ha egy ennyivel fiatalabb srác próbálkozna?Milyen felhívást hallanátok szívesen?


Ha lehet tömör válaszokat szeretnék mert sok embert érdekel ez a téma..



2016. júl. 27. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Itt minden attól függ, hogy mit tudsz felajánlani cserébe
2016. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem menne. Zavarna a korkülönbség, és nem feltétlenül a kinézet miatt, hanem az érett viselkedés és férfiasság hiánya miatt.
2016. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem pont a férfiasság hiánya az amitől 1 idősebb hölgy,asszony,többnyire nem feküdne le 1 fiatalabbal.Pont annak a hiánya amit nem tudsz.Ha rájössz akkor leszel férfi!!Magabiztosság hiánya!!!! Ezt úgy jellemezném,hogy az élet első felvonása tele van izgalommal(fiatalok) a második az ahol már csak a lényeg számít(idősebb korosztály) 1 érett hölgy nem vágyik bonyodalomra,nem vágyik hisztire,féltékenységre amit a fiatalok java része produkál.Arra vágyik ha csak szex is,de ő legyen a központban,és rá koncentrálj. Minden más másodlagos,mert valójában nem lényeges!! ENNYI!!!!!!!!!!!!!!!!! Ezért vagy csak fiú,nem FÉRFI
2016. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Lehet lepontozni! Nem ,nem kell éretpen kisfiú,aki azt sem tudja,hogy mit csinál! Az idősebbek az ideáljaim 24/N
2016. júl. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg miért ne lehetne már valaki 20-21 évesen férfi? Nem kell nagyon általánosítani.
2016. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

37 éves LÁNYOK :dd:d:d:

Hülye vagy te csak nem forogsz!


Minden nőnek IGAZI FÉRFI KELL!!!!!!


A 24 éves válaszolónak is meg a milfeknek is!


Te meg még gyerek vagy!

2016. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, lefeküdnének. Szeretkeztem egy 32 éves nővel, nagyon elégedett volt velem, igyekeztem, hogy nagyon jó legyen neki is, a kedvében jártam, gálánsan viselkedtem. Srácok, ne féljetek, szólítsátok meg az idősebb nőket nyugodtan, a lényeg az, hogy úriemberként kell viselkedni, csak intelligensen! 20/F
2016. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy érett nőnek simogatja a lelkét az, ha egy fiatal srác dicséri. Ha látja, hogy nyílt kártyákkal játszol, magadat adod, valamint kedves/értelmes vagy, nyert ügyed van. Itt letagadják a nők, de a való életben biztos többen vannak, akik megkóstolnák a friss husit! ;) (8-as voltam.)
2016. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem a kor határozza meg,hogy ki mennyire jó az ágyban.Az eddigi legjobb partnerem 18 éves volt.Voltam már 37 éves pasival is,ő ezzel szemben tök béna volt...


Simán van esélyed idősebb nőknél,egyik haverom 20 éves és egy 28 éves csajjal jár.

20L

2016. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hogy ki mennyire érett az nem kor kérdése..

Láttam már nem is egy 30+-os férfit akinél sokkal férfiasabban viselkedtem...Sőt intelligenciában is elérem azt a szintet legalábbis szerintem..Magyarországon sok 30-40 es férfinek sör hasa van megint másoknak nincs munkája és vannak olyanok is akik még fejben gyerekek...


Persze lehet általánosítani,hogy az idősebb mindig jobb,de nem érdemes...Különben is ahogyan már az egyik válaszban is olvastam tényleg sok idősebb nő van aki tényleg vágyik a friss husira ha titkolják is...


Ahogyan mi "fiuk" is azt szeretjük ha valakinek már van tapasztalata az életben és ezt sajnos a mai 20.év alatti lányoktól nem nagyon lehet elvárni..

2016. júl. 27. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!