Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is el gondolkodtatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is el gondolkodtatok rajta? Mire jutottatok? 24N

Figyelt kérdés
Régebben kedvelt elfoglaltságom volt, hogy mikor tömegközlekedtem, felmértem, milyen esélyeim lennének a szaporodásra, ha neadjisten atomvillanás és zombiapokalipszis sújtana minket, és csupán az a maroknyi ember lenne a túlélő, akik a járművön utaznak. Hát, legtöbbször szomorúan konstatálnám, hogy beza' kihalnánk, mint a...

2018. jan. 10. 11:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%

Ezek szerint nem egyazon buszokon közlekedtünk.


35f

2018. jan. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Elég morbíd vagy ha azt gondolod hogy a családomat bánzottam valaha

Hanynám szépen elvérezni egy gyors mozdulattal nyisszantanàm le a pömpölőt

2018. jan. 10. 12:18
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Időd nem lenne még csak a zsebed vagy a táskád felé nyúlni a bicskádért,már meg is lennél termékenyítve :) Egyébként érdekes,hogy ül az ember a buszon,ránéz más emberekre,teljesen normális külső,öltözködés, a fene nem gondolná,hogy ilyen gondolatai vannak. Atomvillanásról meg annyit,hogy ha a közelben lenne,mást nem igen lehetne tenni,maximum jól megnézni,mert legközelebb már nem látnánk ilyesmit,nem hogy szaporodnánk :)
2018. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező én ugyanezt gondolom a buszos nőkröl!!!
2018. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, amikor beáll mellém egy BKK busz, és a kocsiból nézem a tömegközlekedőket.
2018. jan. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
55%
Egyetértek. Vagy nekem túl nagyok az igényeim( külső- belső együtt), vagy tényleg siralmas a felhozatal. Én a melóhelyemen szoktam ezen gondolkodni férfiként. A 15 nőből 2 van, akivel el tudnék képzelni valamit...
2018. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nem is kellenne nyulnom mert mindig a kezemben van

Eseményutáni meg szintén van nálam.

Be kamuzom hogy balesett volt így ki van írva. Használni meg nem kell.

Ha meg megmarad még így is nagyon sokmindent meglehet tenni anbak érdekében hogy elvetélj.

Egy nő 2 dologért Tesz meg mindent

1 hogy legyen gyerek

2 Ne legyen gyerek

2018. jan. 10. 14:04
 18/21 A kérdező kommentje:

Akkir jött divatba a páva gyerek hova legyek meg a passzos gatya pasiknak.

Hàt jóhogy nem találtam vonzónak Őket

2018. jan. 10. 14:06
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha atomvillanás (?) vagy zombiapokalpiszis esne meg, és csak nagyon kevés ember maradna szabályok, és vezetők nélkül, elszabadulna a pokol. Ha bekövetkezne, nem lenne választásod, hogy akarsz-e dugni, vagy sem.

A pasiknak nagyjából mindegy lenne kivel tosznak.

Abban az esetben lenne választásod, ha valami kung fu istennő vagy, hadseregnyi fegyverrel...

Nézd a “Walking Dead” című sorozatot. Nagyjából reális képet ad arról, mi történne az emberiséggel törvények és következmények nélkül.

2018. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Akkor ideje ki képezni magam 😅😅
2018. jan. 10. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!