Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha már nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha már nagyon idegesít ahogy hallom h a szomszédban mindennap szexelnek? 22/l

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek?
2018. jan. 10. 20:34
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Neked is szexelned kéne.
2018. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Az én szomszédom nem szexelt anno, hanem zsákolt (értsd teljes erőből rugdosott egy boxzsákot) ...és nem fél10kor, hanem hajnal 2kor, szóval még szerencsés is vagy. Menj el futni, amíg ezek szexelnek. Még hasznodra is válik.
2018. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Vagy: figyelj, és tanulj!

Komolyra fordítva, van az a régi horkolók mondása: aludjál, ne hallgatózz!

2018. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
32# De én aludni akarok
2018. jan. 25. 18:05
 35/40 anonim ***** válasza:
Ilyen korán? Társaságba kellene járnod, nem otthon üldögélned ilyen fiatalon. Így csak rápörögsz erre a témára. Esetleg vegyél nekik egy szájpecket.
2018. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
az semmi én ordítottam engem zavaró dolgok miatt hajnalokban
2018. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Én még suliba járok és tanulok. És igen alszom korán mert 5-kor kelek.
2018. jan. 25. 19:16
 38/40 anonim ***** válasza:
Masztiz egy nagyot és akkor nem zavar sőt még jol is érzed magad utána pedig egy jot alszol.
2018. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Nekem elég a heti 3 szex ,nem hiányzik a maszti sem.
2018. jan. 28. 20:13
 40/40 anonim ***** válasza:

#33: azért beverném az orrát annak, aki ilyet mond, hogy "aludjál ne hallgatózz". Ha beleüvöltenek a füledbe az nem éppen a hallgatózás kategória debilkém. A hallgatózás az, hogy a marha nagy csöndben odatapasztom a fülem a szomszéddal közös falra és próbálom kivenni, hogy miről beszélgetnek.


Kedves kérdező,

Sajnos lakótelepen még az is luxus elvárás, hogy 10 után csöndben legyenek a szomszédok, 10 előtt meg aztán pláne. Szóval ha ennire zavar, akkor vagy szigeteld le a szomszéddal közös falat (szerintem kijönne 100-150 ezerből), vagy ha albérlet, akkor legközelebb költözz 4 szintes téglaházba, esetleg kertesházba vagy házrészbe (igaz, ott meg a kutyák vagy a kakasok lehetnek zavaróak, ha nem szigeteltek az ablakok).


Én mindenesetre megtanultam egy életre, hogy a 10 emeletes panelekben mindig van valami gyagyás. Nem egészséges, hogy annyi ember össze van ott zsúfolva, az emberek megzakkannak ott hosszútávon.

2018. jan. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!