Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szép lányok tényleg képesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok tényleg képesek büdöset szellenteni?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy néha ők is szellentenek de hogy büdöset csinálnának azt nem hiszem el pl rá nézek egy gyönyörű íncsiklandó fiatal lányra ő róla biztos nem tudnám elképzelni hogy képes lenne olyan büdöset szellenteni mint egy pasi tehát a fiatal szép lánnyok csak szagtalant szellentenek?

És kb olyan 45-50 évesen kezdenek el szagosat szellenteni?



2018. jan. 11. 09:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
El kell hogy keserítselek, de minden no képes kraftosat szellenteni. Plane mikor megvan a havi. Mielőtt jönnek a privátok, férfi vagyok.
2018. jan. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
De bizony, a szép nők is tudnak büdöset fingani, meg kakkantani, meg nekik is lehet büdös a lábuk, sőt még a puncijuk is. Kaphatnak hüvely gombát, lehet büdös szájszaguk...és mint minden szép nőt általában, őket is unja valaki...
2018. jan. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A bélgázai pont ugyanolyan büdösek, mint a férfinak. Ugyanazokkal a kémiai folyamatokkal emésztenek, szóval ez nem attól függ, hogy te mit tudsz elképzelni.
2018. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát a kérdező sem volt még nővel...

(Amennyiben meg nő nemű, úgy biztos hogy valami rusnyaság.)

2018. jan. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
Áhhh én vanília illatút pukizok például
2018. jan. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%

Én minden nap megeszek egy rózsabimbót, ezért rózsa illatút szoktam szellenteni...

Ó ha rózsa bimbó lehetnék... :D

2018. jan. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%
Én nem fingok büdöset, kikérem magamnak. Csillámport puffogtatok a fenekemből. :))))
2018. jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Azt, hogy szép vagyok, nem garantálom de, hogy ritka büdöset eresztek és nagydolgozom, az holtbiztos!
2018. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%

Egy kutatás szerint még büdösebb is, mint a férfiaké.


"A nők büdösebbet szellentenek, sajnos, ez van. A bélgázokat magas fokon kutató tudós, Michael Levitt tanulmányában azt állítja: a nők gázában nagyobb koncentrációban található kénhidrogén, ennek köszönhető a zavarbaejtő bűz. Viszont a férfiak állítólag többet finganak."

2018. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy képesek. A lányok nem pukiznak és epret sz*rnak. Nem tudtad?
2018. jan. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!