Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 éves srác vagyok, és lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves srác vagyok, és lenne egy 17 éves (még szűz) lány, aki szeretné kipróbálni velem a szexet. Ez mennyire lenne legális?

Figyelt kérdés

Körülbelül két hete beszélgetünk de már hallott rólam korábban, mondtam neki hogy kellő figyelemmel és gondoskodással bánnék vele, kifejezetten az ő testéhez igazodva csinálnánk, minden szabályt betartva (hotelszoba a városban, egy délután közösen, utána pedig egy, remélhetőleg felejthetetlen, éjjel együtt, óvszerrel csakis, orált valamint ujjal kapcsolatos dolgokat csakis alapos fog/szájöblítés valamint fertőtlenített kézmosás után)



Szerintetek lehet valamilyen jogi következménye ha kiderülne hogy lefeküdtünk?

Ha ne adj' isten nem felelnék meg az első éjszakával szembeni elvárásainak?



Köszönöm!


2018. jan. 11. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem jártok, miért csak szex?
2018. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szia!


Nemrég szakítottam és lábaltam ki egy kapcsolatból, vele is megbeszéltük hogy nem erről szólna a dolog, amit megért :)

2018. jan. 11. 15:38
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
14 év felett szabadon lehet szexelni. Tehát legális.
2018. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Kipróbálni? Ez jó poén!! A kipróbálás annyit jelent ha jól sül el akkor jól jár,ha rosszul akkor meg így járt? Valamit nem próbálni kell hanem csinálni. 1 lány nem próba baba. pffffff Jó kis szüzesség elvételnek néz elébe szegénykém.
2018. jan. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen legális. 14 év felett mindenki akivel csak akar.


Ha egy 14 éves szexel egy 60 évessel úgy, hogy mindketten beleegyeztek, az is legális. Vicc nélkül!

2018. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kedves Alex, nem tetszik a modorod ahogyan egy ismeretlen kérdezővel beszélsz


Igen, "kipróbálni", ő is ezt a szót használta rá, mivel még nem csinálta korábban, az első alkalom mindig egyfajta próba mindenből: a különleges ételekből, az alkoholból, és a szexből is



Úgy tűnik neked egy szó is elég ahhoz hogy felkapd a vizet és elkezdj lovagolni rajta a klasszikus "tedd vagy ne tedd, de ne próbáld" agyonhasznált szar klisé végett, elég vicces és szomorú egyszerre

2018. jan. 11. 16:47
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Egy ember nem tud többet adni a másiknak saját magánál, a saját testénél, azzal, hogy lefekszik vele. A szüzességet miért "kell" elveszíteni? Olyan nagy teher? Hogy csak úgy bárkivel lefekszek aki fizikailag kicsit tetszik, hogy elvegye a szüzességem? 17 évesen? De hisz még nem késett le semmiről... Hova siet?


Személyesen én örülnék neki, ha a lány, akivel összejövók, még nem volt mással (nem érdekel ha volt, teljesen okés, de azt, hogy még szűz, azt pozitívumként látom). Éppen ezért csak olyannal szexelek, aki iránt érzek is valamit, akihez vonzódom, akit ismerek, és akit szeretek.


Ne kezeld a hqelyzetedet "megtisztelő küldetésként". Szegény lány azt se tudja, mit akar. Ha viszont Te nem akarsz vele kapcsolatot, vagy nem akarsz semmilyen érzéseket belecsempészni a dologba, akkor le se feküdj vele. Jobban jár a lány, ha egy olyannal veszíti el, aki szereti őt...

Miért lenne "jogod" egy embertársad legmélyebb szeretetnyilvánítására, ha Te nem is szereted őt?

A törvény részéről oké, de nem vagyunk állatok, nem szabadna belemenned. Egyszerűen nem illet Téged a lány szüzessége, ha csak a szexre hajtasz. Más lenne ha megismernéd, szeretnéd, és úgy feküdnétek le.


Minek gondolkozol rajta egyáltalán ha nem akarsz tőle semmit? Azt hiszed, szivességet teszel neki? Ugyan már...

2018. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

#7,

alapvetően egyetértek veled, és mégis, létezik a lányoknál egy olyan feszítő érzés, hogy már zavarja a szűzessége, el akarja veszíteni. Valamiféle felszabadulás ez náluk, amennyire én meg tudtam érteni. Két alkalommal is találkoztam ezzel az életemben, és sok-sok év után harmadszor itt, a Gyakorin, amikor egy amúgy teljesen jóérzésű, normális lány küldött privátot, hogy a válaszom alapján úgy találta, hogy én lennék a megfelelő pasi, aki elvenné a szűzességét. (Elmagyaráztam neki, hogy miért nem lehet, és nagyon sajnáltam. Magamat is, de őt is.)

2018. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

nem büntetendő, 14 év a beleegyezési korhatár


ilyen erővel a tinik háromnegyede börtönben ülne, ha törvénybe ütközne a szex 18 alatt :D

2018. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Mondhatunk a srácra is, a lányra is bármit (igazunk lesz), de ma ilyen a világ. A szex elvesztette a különleges, a párkapcsolat tetejét jelentő helyét, és önálló elfoglaltsággá, élvezeti cikké vált. A fiatalok nyíltan beszélnek róla, ami egyrészről jó dolog, mert sok boldogtalanságnak veszi elejét, másrészt viszont lefokozta a különlegességét, elvette az intimitását.

Nem állítom, hogy ez teljesen általános, de elképesztően gyakori.

Ennek a velejárója az is, amit ez a fiú kérdez. Ő egyszerűen nem is érti, mi ez az akadékoskodás, moralizálás, miért botránkoznak meg a válaszolók. Nem tenne ő semmi rosszat, sőt, vigyázna, gyöngéden csinálná, még kezet is mosna, mielőtt a lány hüvelyébe nyúl. (!)

Az egészet a lány kérésére teszi, szinte önzetlenül, segít rajta. Neki gyakorlata van, ismeri a fogásokat, jobbat a lány nem is találhat. Nem hoz áldozatot, persze, de nem is alantasak a szándékai, még ha, remélhetőleg, neki is kellemes lesz.

Mit mondhatunk erre? Elborzadhatunk, elszomorodhatunk, de semmi értelme. A világ megváltozását, a valóságot tudomásul kell venni.

A párkapcsolat lefolyása megfordult, ma a párok előbb lefekszenek egymással, és ha jól sikerül, reménykednek abban, hogy kialakulnak az érzelmek.


Kérdező, tedd meg, amit elterveltetek. (Tudom, hogy sok hónapja kérdezted.)

2018. máj. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!