Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha dominaként akarok megélni...

Ha dominaként akarok megélni mi a "legális" formája? (Képzés, papírok, valami? )

Figyelt kérdés
Asking for a friend.

2017. dec. 8. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Maradjunk annyiban, hogy lehet ezt cukrozni, de a domina megiscsak prostitualt, meg ha nem is feltetlenul szexel a kuncsaftokkal. Ennek fenyeben a kerdesed minimum ostobasag...
2017. dec. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
00:00 -> igazából kizártnak tartom, hogy bárkivel is képes lennék lefeküdni, eddig sem tettem. csak azt gondoltam, hogy alkalmi megállapodásoknál komolyabban vehető a fétismunka űzése itt, Magyarországon is. egyszerűen csak rosszul gondoltam.
2017. dec. 9. 00:38
 3/9 anonim válasza:
89%

Vállalkozó engedély kell, Feor szám: 5299 Egyéb, máshova nem sorolható szolgáltatási foglalkozású.

És persze adóznod kell.

2017. dec. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ugyanaz a kategoria mint a prostitualt, kivalthat vallalkozast, es akkor szamlat adva legalisan vegezheted. Szerintem ennek nem feltele kepzettseg. Kerdezz meg valami okosabb embert, ritkan szoktak az ilyet full legalisba tolni
2017. dec. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az értelmes válaszokat köszi a felnőtteknek, ment a zöld kéz. :)
2017. dec. 9. 01:54
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
En jelentkeznek vendegnek:D
2017. dec. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
21%

Extrémebb domina?

Mert azután - tekintve, hogy nem legális kb sehol - nem kell adózni.

2017. dec. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
40%

Vègezz el egy masszázstanfolyamot aztán kezdj el egy vállalkozást, kedves kérdező. Szépen adózol, a NAV-ot marhára nem fogja érdekelni, mit csinálsz masszázs címszó alatt.

Mondjuk a fogorvos rész az akkora kamu, hogy szakad a plafon, ugyanis a háromból egyik PTE ÁOK képzést sem lehet munka mellett csinálni. Egy vizsgaidőszakban egy orvostanhallgató bőven tanul napi 18 órát is. Szóval ne égesd már drága egyetemünket.

És férfiak szexuális kielégítésèt te minek nevezed ha nem prostitúciónak.

2017. dec. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

Dominàk általában a kiöregedett vagy " kiégett" lányokból válnak. Igy marad esélyük olyan esetre is pénzt keresni , amikor már nem akarnak lefeküdni senkivel vagy épp visszaesik a forgalmuk az idő előre haladtával. Hazai viszonyokat annyira e téren nem ismerem ( pl. védelmi intézkedések, lehetőségek) de a holland , belga legális vonalat viszonylag igen, igy pl. Amsterdamban egy egész muzeumnak berendezett egykori bordélyt járhatsz körbe turistaként sok " vállalható"

infoval erről. A vállalhatatlanabbat azt meg a kirakatokba lévő lányoktól is beszerezheted.


Legális a dolog ha adózol utána, vagyis pl. evkent mint közérzet javító szolgáltatás, ahogy írták burkoltan meg masszázst is hirdethetsz csak ugye az ott kevésbé lenne legális már.


Egyetem mellett sem elképzelhetetlen, én inkább az egyből domina szerepet nem hinném annyira életképesnek itt.

Tekintve hogy más 1000-10.000_es nagyságrendű "előélet " után tér csak át erre a vonalra.


Az anyagi jellegű indíttatás meg szinte életszerű velejárója ennek a tevékenységnek.

2017. dec. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!