Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 éves srác vagyok, és lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves srác vagyok, és lenne egy 17 éves (még szűz) lány, aki szeretné kipróbálni velem a szexet. Ez mennyire lenne legális?

Figyelt kérdés

Körülbelül két hete beszélgetünk de már hallott rólam korábban, mondtam neki hogy kellő figyelemmel és gondoskodással bánnék vele, kifejezetten az ő testéhez igazodva csinálnánk, minden szabályt betartva (hotelszoba a városban, egy délután közösen, utána pedig egy, remélhetőleg felejthetetlen, éjjel együtt, óvszerrel csakis, orált valamint ujjal kapcsolatos dolgokat csakis alapos fog/szájöblítés valamint fertőtlenített kézmosás után)



Szerintetek lehet valamilyen jogi következménye ha kiderülne hogy lefeküdtünk?

Ha ne adj' isten nem felelnék meg az első éjszakával szembeni elvárásainak?



Köszönöm!


2018. jan. 11. 15:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"alapos fog/szájöblítés... fertőtlenített kézmosás"


Na jó, ezen felnevettem :'D Alapos Domestos zuhany esetleg? Jézusom... nem műteni készültök, hanem szexelni.

2018. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11: Végül nem került rá sor, de annyira nem is bánom: ha kiszivárgott volna a szülei felé, vagy úgy dönt hogy feljelent érte, akkor hatalmas pácba kerülhetnék emiatt


Azóta sokat olvastam a nők valódi természetéről, és rá kellett jönnöm nekem is, hogy baromi veszélyes (még annál is óvatosabbnak kell lenni mint amit fentebb írtam) nőkkel lenni, és inkább a magam karrierére szeretnék koncentrálni mintsem lányokat kergetni, ne adj' Isten teherbe ejteni egyet: nem éri meg a fejfájást, a drámát, semmit amit jelentenek :D

2018. máj. 21. 18:10
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Feljelent? Miért jelentene fel, ha kölcsönös beleegyezésen alapul a dolog? Nem egy ember leírta, hogy 14 év a beleegyezési korhatár, de ha nem hiszed el, olvasd el a büntető törvénykönyvet. Egyébként meg a lány szempontjából szerintem jobb, hogy így alakult. Azért ez nem ugyanaz, mint egy szerelmi kapcsolatban átélni az elsőt.
2018. máj. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
56%

Nekem több, mint furcsa lett a vége.

Egy darabig csak szokatlannak, de mégis hihetőnek tűnt, de amit most a kérdező leírt, az nekem gyanús. Vagy savanyű a szőlő, vagy kitalált mese; ilyen fatökű nem lehet egy egészséges 20 éves fiú, aki magát gyakorlattal rendelkezőnek írja le.

A jogi következményektől való félelem csak mese, a gyermekáldás ellen a kérdésben is leírta, mit tenne. A karrierépítés csajozás helyett még falsabb, mint a kézfertőtlenítés. A nők kiismerése Romana regényekbe illő. :)

Ez egy naív, 14 éves szűz fiú álmodozása volt, kérdésbe ültetve... Az vesse rá az első követ, aki az ő korában nem merengett hasonló szituáción.

2018. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom. Legalábbis nem olyan "tapasztalt" a kérdező, mint ahogy azt beállítja.
2018. máj. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!