Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatokban általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatokban általában a feleknek van egyidőben több egymástól független szexpartnerük is?

Figyelt kérdés
2018. jan. 12. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenkinél kapcsolat függő. Nekem anno nem volt és ha most kialakulna egy lánnyal, nővel egy ilyen kapcsolat, akkor most sem lenne. De véleményem szerint belefér, csak a másik fél tudjon róla! Úgy "tisztességes"!

45+Ffi

2018. jan. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt előre le kell tisztázni. Ha nektek belefér az, hogy mással is vagytok, akkor csináljátok, de abban az esetben, ha csak egymással vagytok, nem illik megszegni. Nekem eddig mindig csak az adott lány volt, mellette nem voltam mással. 28/f
2018. jan. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
A nőnek tuti
2018. jan. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát mivel nem párkapcsolatról beszélünk ezért a lehetőség nincs kizárva. 27/F
2018. jan. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előfordul.

De nálam alap, hogy ezt közlöm az érintett felekkel...

2018. jan. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem van több is. Van aki tud a többiről, van aki nem. És ez így van visszafelé is: van akiről tudom, hogy az egyetlen vagyok neki, van akiről tudom, hogy nem az egyetlen vagyok és van akiről nem tudom :-D
2018. jan. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A partnerem az egyetem mellett heti kb 30 órában dolgozik, hogy eltartsa magát. Gyakorlatilag reggel 8-tól este 10-ig heti 6 napon vagy suliban, vagy munkában van. Kb arra van szabadideje, hogy hetente egyszer összefussunk 2-3 órára.


Nincs senkije. Nekem sincs.


25/F, 21/L

2018. jan. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elofordulhat. Nekem is 2 pasival van szexkapcsim.
2018. jan. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!