Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek több szexpartnerük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek több szexpartnerük van/volt azoknak milyenek a tapasztalatai a nemi betegségekkel?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy kaptatok-e el valamit, ha igen, akkor mit, és mennyi szexpartner után. Nőtől, férfitól kaptad?

Esetleg volt olyan, hogy becsúszott egy terhesség? Csak latolgatom az esélyeket... :-)


2018. jan. 7. 00:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Hiába volt/van több szexpartnerem.

Emellett van agyam, és nem félek használni....

Gumióvszerről hallottál már?

2018. jan. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is vigyáztam a lány és a magam egészségére is tehát védekezés védekezés védekezés, azzal együtt hogy igen is jobb "zokni" nélkül de esetleg akkor jöhet szóba ha elég idő eltellt és valóban megbízható ilyenkor sincs garancia semmire hiszen egy házasságban kapcsolatban is becsúszhat gyerek. Mondjuk biztos parás vagyok de óvszer az elején én dobok ki bocsánat de nem hiányzik hogy valaki az abból ki nyert "nyersanyagtól" próbáljon teherbe esni.
2018. jan. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%

Betegség?

Akkor ne is du.j ha ennyire parázol!

2018. jan. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

6 éve járok rendszeresen prostikhoz, utóbbi kettőben transzikhoz is és semmit nem kaptam el

Ésszel kell, és védekezni akkor baj nem lesz

2018. jan. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ez eddig jól hangzik. De mennyi szexpartnerről van szó? Nem pontosan, de 10-20, 150-200...

Az a gond, hogy olyan nőkbe futok bele, amelyek nem akarnak gumit használni. A terhességet csak írtam, attól nem félek, gumi nélkül sem. 40-50-es nőkről van szó, akik már (szervi okokból) semmiképpen sem eshetnek teherbe. Emiatt talán több emberrel is lefekszenek, mint az örömlányok. A gumi meg amúgy is kevésbé védi a férfit a nő betegségeitől. Persze biztonságosabb vele.

2018. jan. 7. 00:23
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Következetes gumihasználat nélkül rendszeres vendég leszel a nemibeteg-gondozóban

Az sem 100% os védelem de azért ugy töredéke a kockázat

2018. jan. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"40-50-es nőkről van szó, akik már (szervi okokból) semmiképpen sem eshetnek teherbe. Emiatt talán több emberrel is lefekszenek, mint az örömlányok. "


Egy 40-es nő még simán terhes lehet.És nem, én nem fekszek le több emberrel emiatt.

2018. jan. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

5: 6 év alatt kb. 50 különböző biztos volt.

Gumit használj, meg ne dőlj be a tabis dolognak, ki tudja mi lesz a vége, gumi meg nem csak a gyerektől véd


40-es nőt is teherbe lehet ejteni

2018. jan. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szorakozohelyekrol szoktak alkalmik lenni, gombat kaptam parszor el de nem biztos hogy pasiktol.
2018. jan. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

35 partnerem volt összesen.

Ebből úgy 7 volt párkapcsolat.

Na, kapaszkodjon mindenki:

Ahányszor elkaptam valami nyavalyát, az mind PÁRKAPCSOLATBAN történt. Számomra meglepő, hogy pont azok fertőztek, akikben megbíztam és elvileg együtt voltunk.

Alkalmiból SOHA SEMMIT vittem haza...

2018. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!