Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Intrapals ugye egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intrapals ugye egyáltalán nem társkeresésre van, és nem gond ha csak online beszélgetés miatt van fent az ember?

Figyelt kérdés

Külföldieknél egyértelmű hogy nem, viszont ha ír egy magyar és pl neki visszaírok akkor sem gond hogy úgy írok hogy nem akarok ismerkedni ugye?


Próbálok etikus maradni na ^^


2018. jan. 13. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Interpals elsősorban nyelvtanulásra van. Aztán vannak, akik társkeresőnek használják, mint ahogyan a facebookot is...
2018. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan a mi engedélyünk kell, hogy visszautasíts valakit? Ha társkeresőre regisztrálsz, akkor sincsen jogi kötelezettséged, hogy ismerkedj.
2018. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem társkereső, de tele van olyanokkal, akik azt hiszik.

Először az arab és afrikai embereket tiltottam le, utána meg töröltem a regisztrációm, mert a fentmaradók budapesti látogatásukra kerestek alkalmi partnert.

Sajnos az oldal az eredeti funkciójában használhatatlan.

2018. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A lelkiismeretem megnyugtatása miatt kell.

Sokat volt már hogy bizonyos helyeken válaszoltam másoknak aztán tönkretettem az életüket amiért nem akartam velük pár üzenetváltás után What's Appot meg Instát cserélni...

2018. jan. 13. 16:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen idiótákkal nem kell feoglalkozni.
2018. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyanokkal sem, mint a kérdező. Na ne mondd már, hogy azonos nemű el nem lehet csak beszélgetni.

31/f

2018. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!