Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tegyem túl magam azon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam azon ami történt? Más lányok is csináltak már ilyet? 18/L

Figyelt kérdés
Sajnos tegnap többet ittam a kelleténél és két fiúval szexeltem egymás után, akik legjobb haverok (mindkettő végignézte amikor a másikkal voltam). Akkor egyáltalán nem tűnt rossz ötletnek, de most nagyon szégyenlem magam. Van valaki itt aki csinált már ilyet? Rossz ember vagyok?
2018. jan. 14. 23:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
49%
Hát én a helyedben összehoztam volna egyszerre a kettővel.
2018. jan. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
55%
egy rossz kis qva vagy. Ne a piára fogd. Ha iszok akármenyire részeg vagyok olyat amit nem akarok nem teszek meg
2018. jan. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%

Ne velünk/nekünk számolj el, hanem elsősorban magaddal!

Annyi biztos, hogy komoly kapcsolat keresésénél ne ezzel dicsekedj el először!

2018. jan. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
77%
Ettől még nem leszel rossz ember :). Mindenesetre valóban, ne ezzel a sztorival pasizz majd :).
2018. jan. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
41%

Semmi gond nincs veled nyugi. Élj bátran és ne félj mások gondolataitól!


Én inkább szeretnék egy bátor, vagány lányt, mint aki nem mer úgy élni, amihez kedve van. És nekem el is mondhatná csak utána nem örülnék, ha elmenne egyedül inni :D

2018. jan. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
43%
Amúgy ha szóba kerül, akkor humorral kezeld. Ne azt mond, hogy mennyire szégyelled magad.
2018. jan. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
71%
Ne aggódj az miatt, hogy szégyelled magad. Ez teljesen természetes reakció, hiszen bőven van miért...
2018. jan. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
64%
Bizony elöfordult már más lányokkal is.
2018. jan. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
67%
büszke semmiképp ne legyél rá... magadban kellene elsőnek ezt az egészet megemészteni hogy milyen ember is akarsz te valójában lenni. lehet ezt tovább folytatni és másnap mindig csak szégyenkezni de nembiztos hogy ajánlott ha normális életet akarsz. az meg hogy a piára fogod na ne viccelj már most komolyan? oké iszol és berugsz de az rögtön elfogadhatóvá teszi hogy kur válkodj egyet és lefeküdj két hülyével akik kihasználták a helyzetet egymás után?
2018. jan. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
46%
lehet terhes vagy
2018. jan. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!