Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nős férfiak, akik csalják a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfiak, akik csalják a feleséget, otthon nem kapjátok meg ezt?

Figyelt kérdés

Tehát a kérdés nős pasinak szól, akik csalják az asszonyt.

Arra vagyok kíváncsi, hogy amit a szerető ad nektek szexuálisan, azt otthon nem kapjátok meg, vagy megkapjátok, de szimplán kívánjátok a másik nőt is és azért léptek félre?

Esetleg van olyan aki otthon nem is meri elmondani, ha e "durvább" dologra vágyik? Pl. kikötözés, anális szex..ilyenekre gondolok, mert tudja, hogy a feleség nem menne bele.

Ez a kérdés nem most nem arról szól, hogy oltogassuk a csaló felet, nem vitát szeretnék.

Mióta vagytok házasok és mióta léptek félre?



2018. jan. 15. 00:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
Elmúlik a szenvedély , évek után már sablonos lesz a dolog és a sok tennivaló eltérő időbeosztás felégeti a szexualitást . A nő anya lesz ha csak ez érdekli , túl meghízik vagy formátlan . A gondok vagy a változások a sárkány jellem tör ki belőle . Az újra van igényem , vágyakat keresek . Egy halódó ügynél nem lehet semmivel tuningolni , az idegenek bevonása nyílt alibi megcsalás és gusztustalan .
2018. jan. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%

semmi különös oka nincs.

egészen egyszerűen azt a nőt is meg akarom dugni mert tetszik és ennyi.

2018. jan. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%

Nem vagyok nős férfi,de szerintem ez a "nem kapják meg otthon" egy elég kamu duma.


Alapvetően megunják a régit,még akkor is,ha szép a feleségük,a legjobbat is megunod idővel.

Egyszerűen a férfiak nem a monogámiára lettek teremtve.

Ma viszont még társadalmilag erről beszélni nagy tabu,vagy elfogadni,nyitott kapcsolatban lenni.


Két fajta férfi van csupán,aki megteszi,és aki nem teszi meg,de mindkettő vágyik rá.

2018. jan. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
Egyszerűen kíváncsi vagyok másra.
2018. jan. 15. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%
Én nagyon szeretem a feleségem de mégse tudok ellen állni. Pedig mindent megkapok otthon. Ösztön
2018. jan. 15. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

Én minden nap kívánom a szexet. A párom havi egyszer, max kétszer, akkor is ha kielégült hátat fordít és hozzá se lehet érni. Se orál se anál se különleges pozició.

A szeretőm mindenben benne van, akár minden nap többször is szexelünk, kielégítő mindkettonknek. Mellette igazi férfinak érzem magam.

2018. jan. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
Ugyan ezt a kérdést tedd fel nőknek is.
2018. jan. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
3%
Nekem mindig is volt a barátnők melett egy másik. Hozzászoktam ehhez és így nagyon jól érzem magam.
2018. jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%

ennek semmi köze olyanhoz, hogy "anál szexelni akarok" vagy mit nem kapok meg. ha valaki megcsalja a párját, akkor olyanra vágyik, amit a párja nem tud megadni. (szóval nem az, hogy nem akarja, hanem képtelen)

ennek ezer lehetséges verziója lehet és a nők kb ugyanabban az arányban csalnak mint a pasik, szóval elég azon elgondolkoznod, hogy te miért tennéd meg? mert van az a szint amikor megtennéd, csak megfelelő időpont, megfelelő személy és megfelelő helyszín kell.

2018. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7%

Például hosszasan nyalni imádok és azt otthon nem lehet, sőt ő szopni sem szeret. A szeretőmmel meg alap dolog volt ez.

Csak sajnos már 3 éve nincs meg a szeretőm. 40F

2018. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!