Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a férj megcsalja a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férj megcsalja a feleséget, akkor nem kapott meg otthon valamit?

Figyelt kérdés

Szerintetek is így van?

De ha nem kapja meg, miért nem szól?


2012. márc. 25. 19:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem feltétlen így van, ismerek olyan párt akik mindent megadtak egymásnak a pasi egy pillanatban mégis elgyengült, aki érzékenyebb a farkára az félrelép, persze attól szeretheti nagyon a párját,de hát mikor több vér van odalent mint odafent akkor nehéz gondolkozni....
2012. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
nem ez miatt feltétlem.sok nő nem ad magára,gyerekekkel foglalkoznak.a pasi valami újra vágyik,meg szerintem sokan szeretik a veszélyhelyzeteket,lebukok vagy nem?meg ha már elmúlt valami vagy kiábrándulás van,azt nem lehet visszahozni.lépni meg nem lépnek a gyerek miatt.
2012. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
99%

nem feltétlen.


voltam már megcsalva,és nem azért mert nem kapott meg mindent,mert kéré nélkül is megtettem sokmindent,hanem mert 2,irom is,kettő kerek napra elutaztam,és ő unatkozott.

az ilyen vágja le a farkát.


Páromnak viszont lehetne oka panaszkodni,volt hogy másfél hónapig nem volt semmi,még kézzel se,anyira beteg voltam,mégse jutott eszébe se,24 órában velem volt...

2012. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
70%
Jó kérdés!Arra tudok gondolni,h van vmi amit szeretne(pl az ágyban),de otthon esetleg nem meri kérni a feleségétől,és hát vannak olyanok akik mindenre kaphatók.
2012. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%

Lehet hogy szól, de elmegy a nő füle mellett. A férfiak meg amúgy is úgy vannak programozva, hogy minnél több magot szórjanak szét. Ez persze csak ösztön, mi meg mégis emberek vagyunk, de mégis..

Meg van, amit nem kaphat meg a párjától.Például egy idő után nem tud újat mutatni, fiatalabb nőre,új kalandokra vágyik, stb.

De ahány ember. annyi személyiség. Sok oka lehet a megcsalásnak, vagy a nem megcsalásnak.

2012. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%

a sokféleség gyönyörködteti őket is,

dominál a vadászösztön.

sokkal több energia, erő kell nekik hűségesnek maradni, mint a nőknek.

2012. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam meg semmit sem.de meg sem csaltam. Szólni. Mint a boltban kérek fél kiló húst. Értelmetlen.
2012. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg vannak, akik nem képesek elég erősen kötődni, elég erősen szertni, érezni.Ők simán megteszik ezt, amit van aki nem lenne képes.

Szólni: igen, néma gyereknek anyja sem érti a szavát.- Aki nem szól, annál nem az a baj, hogy nem kap meg valamit, hanem egyszerűen újat akar. Vannak, akik mindig a kutya kölykét tartják tovább, a szülőt meg lepasszolják. Vannak, akik a kölyköt adják tovább, szerencsére ők vannak többen. Az első típus szerintem hibás, ők a megcsalók, családelhagyók is.

2012. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%

Van akire igaz. Van aki szerint meg mert ő férfi (mármint "férfi"), jár neki a kufirc csak úgy, akárkivel.

Az első kategória meg általában szól, csak a nő nem fogja az adást.

2012. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

Sok férfi pont az idegen "vad" elcsábítását élvezi, meg a tilosban járással járó izgalmat. Ezt egy feleség ha megszakad, sem tudja megadni neki. De az ilyen férfiaknál a félrelépés nem is jelent szinte semmit, csak múló élvezet, a legtöbb soha nem hagyná el a családját másik nő miatt.

Ezen a "mit nem kap meg" kérdésen csak akkor érdemes elgondolkozni, ha a házasság mellett párhuzamosan futó hosszabb párkapcsolata van.

2012. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!