Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az egyeseknek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az egyeseknek hogy olyan feleséget szeretnék aki főállású anya lesz és nem akarom hogy dolgozzon, inkább otthon legyen?

Figyelt kérdés
Ma osztályfőnökin beszélgettünk a családról és ofő nekem támadt azzal, hogy miért akarnám a konyhába kényszeríteni a feleségem, mikor a fentit mondtam.
2014. jan. 15. 20:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nem baj ez. Úgy is változik majd a véleményed mert szükség lesz az ő fizujára is!
2014. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Ha el tudod tartani, semmi gond nincs ezzel. Nagyon sok nő vágyik erre...

(Én nem, de sokat ismerek, aki soha életében nem dolgozott, és ha már nőttek a gyerekek, inkább szült gyorsan még egyet... De ehhez nagyon jól kereső apuka kell ám!)

2014. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Először talán igen, de olyan foglalkozásom lesz, amivel egy keresetből is bőven fenn lehet majd tartani akár egy három gyerekes családot is. Szóval az anyagiak miatt nem aggódom, mert meg fogom teremteni az alapjait.
2014. jan. 15. 20:32
 4/29 anonim ***** válasza:
Álomvilágban élsz.
2014. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Az ilyen nők nem három gyereket akarnak... hanem akár ötöt is...
2014. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Miért? Én is olyan családban élek, ahol csak apa dolgozik és ő tartja el az egész családot. Anya pedig itthon volt velünk kis korom óta szinte majdnem végig.
2014. jan. 15. 20:35
 7/29 anonim ***** válasza:
2014. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
milyen munkát akarsz? hány éves vagy?
2014. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Oké, de miért ez az elsődleges szempont?

Én pedig olyan férjet szeretnék, aki engem akar feleségül venni, nem a háziasszony-énemet vagy éppen az ellenkezőjét, a dolgozó énemet. Engem. Tehát elfogadja, amit csinálni akarok, mindegy neki.

2014. jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, ha olyan párt találsz, akinek ez megfelel. Vannak olyan családok, amik így működnek. De még ahogy telik az idő, sok minden változhat, kár ennyire előre tervezni.
2014. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!